Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sabihadan Şileye

Mrtİzmir

Recommended Posts

Arkadaşlar malum 15-16 haziran tarihlerinde VMTD nin Şilede düzenlediği veteran turnuvası var.İşlerimi ayarlıyabilirsem Cumartesi sabah erken saatte ucuz yollu bir uçakla gelmenin hayalini kuruyorum... yani şimdilik sadece hayal ama gelebilirsemde sanırım 7,5-8 arası sabiha gökçene inerim.Ufak bi araştırma yaptım oradanda şile yaklaşık 55 km falanmış.İşte sorum burada başlıyor eğer gelebilirsem sabihadan şileye nasıl gidebilirim acaba (tabi taksi hariç çok tuzlu olur)..Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum belki hayali gerçekleştirebiliriz....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat abi bizim bir abi var o gidecek sanırım şileye ve de sabiha gökçen havaalanına çok yakın oturuyor.

Ben kendisiyle görüşüp sana mesajla bilgi veririm abi.

İnşallah gelirsin kocaeli buluşmasından bir maç borcun var ödersin :whistle:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat abi bizim bir abi var o gidecek sanırım şileye ve de sabiha gökçen havaalanına çok yakın oturuyor.

Ben kendisiyle görüşüp sana mesajla bilgi veririm abi.

İnşallah gelirsin kocaeli buluşmasından bir maç borcun var ödersin :whistle:

Tamam Rıdvancım teşekkür ederim...Bi maçın lafımı olur iki maç yaparız İnşaallah yanlız yorarım ona göre....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rıdvan sen gelecek misin dostum

Suatcım son anda belli olacak gidip gidemeyeceğim.

Ama muhtemelen hastanede icap nöbetçisi olacağım yani katılamayacağım.

Tamam Rıdvancım teşekkür ederim...Bi maçın lafımı olur iki maç yaparız İnşaallah yanlız yorarım ona göre....

Rica ederim abi görevimiz.

Yormak ne pestilimi çıkarırsın /ezer geçersin, geçen senenin veteran şampiyonu olduğunu unutmadık abi :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Suatcım son anda belli olacak gidip gidemeyeceğim.

Ama muhtemelen hastanede icap nöbetçisi olacağım yani katılamayacağım.

Rica ederim abi görevimiz.

Yormak ne pestilimi çıkarırsın /ezer geçersin, geçen senenin veteran şampiyonu olduğunu unutmadık abi :whistle:

Ya Rıdvan bırak hatırlatma şu ünvanı ogün bugündür gelen vuruyo giden vuruyo herkezde ayrı bi motivasyon şöhret beni mahvetti yüzüm gülmedi insan içine çıkamaz oldum ben sıradan oyuncu olmak ve aldığım galibiyetlerin sürpriz olmasını istiyorum ama yeniyoruz e sen zaten şampiyonsun diyolar,yeniliyoruz şampiyon naber ne oldu rengin soldu diyolar arada sıkıştım kaldım neyse bakalım çekecez bu hayatı artık :frust: ....

Bu arada VMTD nin turnuvasına İnşaallah geliyoruz..Uçak biletlerimizide aldık Ahmet abiyle (bitirmiş)beraber sabah saat 8:00 gibi havalanındayız bizim nasıl bi güzergahla şileye gideceğimiz konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.Görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Abi bahsettiğim abim gidecekmi belli değil,

Ama ben nöbetimi değiştirdim Allah'tan bir mani çıkmazsa sizi sabah havaalanından alıcam.

Sonrasında birlikte turnuvamıza gideriz. :thup:

İzmir'e selamlar.

Not:Murat abi telefon numaranı bana mesajlarsan iyi olur abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat Abi bahsettiğim abim gidecekmi belli değil,

Ama ben nöbetimi değiştirdim Allah'tan bir mani çıkmazsa sizi sabah havaalanından alıcam.

Sonrasında birlikte turnuvamıza gideriz. :thup:

İzmir'e selamlar.

Not:Murat abi telefon numaranı bana mesajlarsan iyi olur abi.

Rıdvancım mesajı attım ama gerçekten havaalanına yakınsan iyi olur muhabbet ede ede gideriz ama mesafen uzaksa zahmet etmeyip yol göstersen daha makbule geçer muhabbeti oradada yaparız nasılsa..Görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi ben pendiğin kurtköy semtinde oturuyorum yani havaalanı araçla 10 dk. bile değil yani gerçekten yakınım ve de gerçekten şileye gideceğim ve de sen gerçekten şanslısın abi :salak:

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..