Jump to content
Masatenisi.org Forum

2 Tahta 2 Lastik

Hay

Recommended Posts

bildiğin yol en kestirmesidir atasözünden faydalarak samsonov alpha diyeceğim.

ama lastikte hurricane kullandığım için tavsiye ederim ama moon pro da denedim oynanışı güzel fakat bazen topu bırakmıyor, yavaş kalıyor oynaması sıkıntı oluyor düz toplarda. alışmak lazım.

hurricane 2 tarafta da kullanılır mı çoğunluk hayır der çünkü yavaş ve zıplak olmayan bi lastik düz toplarda aynen ki keza blokları da biraz derttir. ama alışa kadar arkadaşım kullanıyor çift taraf gayette oynuyor güç sorunu çekmiyor ama boy 1.90 şimdi yaşını bilmediğim için pek bişey diyemeceğim tabi avrupa lastikleri gibi hızlı top atması da çok dert oluyor masa gerisinden özellikle. neyse lafı uzattık forhandde ok da backhandde tavsiye etmem. başka alternatifler bak göreceksin hiçbir üst düzey oyuncu çift tarafta çin lastiği kullanmaz çinliler bile :D neyse ucuz altrenatifler andro , tıbhar bişeyler var artık. http://www.tabletennis11.com/other_eng/special-offers

burada ucuz lastikler var onları tercih edebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bildiğin yol en kestirmesidir atasözünden faydalarak samsonov alpha diyeceğim.

ama lastikte hurricane kullandığım için tavsiye ederim ama moon pro da denedim oynanışı güzel fakat bazen topu bırakmıyor, yavaş kalıyor oynaması sıkıntı oluyor düz toplarda. alışmak lazım.

hurricane 2 tarafta da kullanılır mı çoğunluk hayır der çünkü yavaş ve zıplak olmayan bi lastik düz toplarda aynen ki keza blokları da biraz derttir. ama alışa kadar arkadaşım kullanıyor çift taraf gayette oynuyor güç sorunu çekmiyor ama boy 1.90 şimdi yaşını bilmediğim için pek bişey diyemeceğim tabi avrupa lastikleri gibi hızlı top atması da çok dert oluyor masa gerisinden özellikle. neyse lafı uzattık forhandde ok da backhandde tavsiye etmem. başka alternatifler bak göreceksin hiçbir üst düzey oyuncu çift tarafta çin lastiği kullanmaz çinliler bile :D neyse ucuz altrenatifler andro , tıbhar bişeyler var artık. http://www.tabletennis11.com/other_eng/special-offers

burada ucuz lastikler var onları tercih edebilirsin.

Birde hocam bu yabancı sitelerden ekipmanı nasıl alacaz?

Fiyatlar gerçekten çok ucuzmuş. masatenisi.com'dan alacaktım fakat bu siteden almak daha akıllıca olur. :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani dediğim gibi sen bilirsin ,sadece ben tavsiye etmem orası.

alışveriş işine gelince az biraz ingilizce bilmek gerekiyor tabi gerisi aynı türk sitelerinden alışverş yapar gibi çok bi fark yok tt11.com da hatta kredi kartıyla gayet güzel alışveriş yapılıyor. paypal gibi insafsız kur oranlarına da maruz kalmadan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fiyatlarda ucurum fark yoksa memleketim dukkanlarından alın derim her zaman.

mesela hazer spor da donic indirimleri var avrupa ile aynı fiyatlara alabilirsin (3 gun once ben aldım :)

masatenisi.com var masatenisi-market.com var

elin gavuru kazanacagına bizimkiler kazansın di mi :)))

cift taraflı cinli lastikleri konusunda Shanks'a tamamen olmasa da katılıyorum. en azından bir tarafı ucuz avrupalı ya da japon bakabilirsin ama iki taraf cinli olmaz mı dersen tabii ki olur ama agırlıklarına dikkat et cin lastikleri biraz daha agır oluyor 2 agır lastik koyarsan bu sefer tahta yerinden kalkmıyor :)))

cin lastikleri kotu degiller h3, focus3 snipe, memo2, gears lastikleri kullandım (daha da siparisim olacak moon da onlardan biri) cin lastikleri kesinlikle fiyatlarına gore guzel lastikler, alısmak biraz zaman istiyor. ayrıca kesinlikle agırlıklarına bak derim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya kur farkına gelince ben euro 2.3 ken 2.5 ten hesapladıklarını biliyorum paypalın 2.342 bişeyi 2.532 filan yaptı yani 10 lira tahminim üstü çıkmıştı en sonra paypal değilde kredi kartı yaptım paypalda 105 ti kredi kartı ile 98 e aldım yani fena değil. memleketimizden de aldığım oldu da dükkanından ya da acilse yada yüksek meblağsa aldım diğer türlü yurtdışı epey fark var bi lastik 20 lira en azından ucuz ki mesela yapıştırıcısıdır topudur olmayan markalar filan var. aksesuarlarda muazzam indirim oluyor bazen 15 liralık şey 1 -2 euro oluyor

ben de istemem geldi gelecek mi diye. masatenisi.com hazerspor.com masatenisi-market.com hepsinden alışveriş yaptım hepsinden de çok memnunum ama işte devlet babadan çalıyoruz vergiden kaçıp yurtdışından alınca yoksa oraya vergi vermem hayatta elin memleketine.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tabletennis11.com sayfasını çevir butonu ile türkçeye çevir,siteye üye ol.lastik ve tahtanı seç,yapıştırıp göndersinler.ptt takip no veriyorlar,adım adım takip ediyosun.maillerine cok hızlı cevaplar veriyorlar.50 euro kargo ücretsiz.aşağısı 5 euro kargo.75 euroyu geçme.ben 5 kere alışveriş yaptım hiç bir sorun cıkmadı.hepsi kapıma geldi ürünlerin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende yurt dışından alışveriş yapan biriyim . sizin insafsız kur yazısını görünce merak ettim tt11 den son sipariş ayrıntılarıma baktım 80 dolar paypalda tl karşılığı 150 tl hesaplanmış. google de 80 dolar yazdığımda 148 tl çıkıyor

Hocam paypal hesabı açtım, yurtdışı sitelerinden nasıl alışveriş yapacağımı anlatabilir misiniz? Tek başıma deneyip herhangi bir hata yapmak istemiyorum, öğrenci adamım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..