Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Coppa X3 Nasıl Bir Lastik?

Recommended Posts

FATİCİM coppa yı bilmiyorum fakat acuda s3 turboyu ersun hocam takmış onu denedim tenergy 05'e bence en yakın lastik ben çok beğendim kesinlikle tavsiye ederim hatta tenergy 05 nin yerine kullanmayıda düşünüyorum forhand de

Bir yanlışlık olmasın sadece turbo olarak Coppa X1 Turbo Platin ve Acuda S1 Turbo var diye biliyorum.

Ayrıca acuda s3 acuda serisinin coppa x3 de kendi serisinin soft tarzı lastiğidir.

Bu tarz lastikler masa üstü ve yakın mesafede oynamaya pek uygun değil diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bh tarafımda 1,8 mm Coppa X2 ile oynuyorum.Sünger kalınlığı ince olduğundanmıdır yoksa lastiğin özelliğindenmidir bilmem ama top spin oynamaya pek uygun değil, masa üstü spin yapmanız çok zor. Blok ve şut için uygun bir lastik diyebilirim. Fazla keyif vermiyor ama sayı için oynayınca randıman alıyorsunuz..Spin değerleri yüksek olan bütün Avrupa-Japon lastiklerine göre atış açısı daha dardır.

Coppa X3 daha da yumuşak süngerli olduğu göz önüne alınırsa avantaj ve dezavantajları buna göre değerlendirilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir yanlışlık olmasın sadece turbo olarak Coppa X1 Turbo Platin ve Acuda S1 Turbo var diye biliyorum.

Ayrıca acuda s3 acuda serisinin coppa x3 de kendi serisinin soft tarzı lastiğidir.

Bu tarz lastikler masa üstü ve yakın mesafede oynamaya pek uygun değil diye biliyorum.

doğrudur düzeltiyorum s1 turbo demek istemiştim pardon

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..