Jump to content
Masatenisi.org Forum

Http://tt-Japan.net

karpatlar

Recommended Posts

Ben bu siteden Butterfly Gergely Alpha tahta aldım. Hızlı kargo istediğim için kargosu normal kargoya göre biraz daha pahalı idi (yanlış hatırlamıyorsam 7-8 $ fazla idi) Ama kargo dahil fiyatı diğer sitelerle hele ki yurtiçi muhtelif (!!!) sitelere göre oldukça makul idi. Kargo dahil 113 $'a muhteşem bir tahta aldım.

Siteden alışverişinizi tamamladığınızda kargo seç.enekleri önünüze geliyor. Kargo ulaştırma hızına göre fiyatı da değişiyor, işinize geleni seçiyorsunuz.

Geçen hafta da bir arkadaşımız için 3 lastik siparişi daha verdim. Lastikler ertesi gün kargolandı ve şimdi ürünler İstanbul kargo merkezinde bir-iki gün içersinde de elimde olur diye umuyorum. Verdikleri kargo takip numarası ile hem japon posta idaresinden hem de ptt'den kargonuzu takip edebiliyorsunuz. Tenergy'ler ise 55,8 $ idi yanlış hatırlamıyorsam. Kargosu ile birlikte 65$'a geliyordu. Birden fazla lastik alırsan birim kargo maliyeti de düşüyor. Ancak bu sefer de 150 $'ı geçince gümrüğe takılabilir.

Ayrıca, ürünler doğrudan japonyadan olduğu için internetteki diğer sitler gibi çakma ürün rüski yok. Benim aldığım % 100 orjinal bir üründü.

Netice itibariyle, güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir site olduğunu söyleyebilirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...

Bu sitenin giriş sayfasına aşağıdaki ifadeyi eklemişler.Bütün ürünlerde 6-7 gün boyunca % 7 indirim vardı.2 tane tenergy aldım , yolda geliyor.Ancak bundan sonra Türkiye'ye Butterfly ürünlerini göndermeyi durdurmuşlar.

Tenergy burada 200 TL.orada ise kargo dahil 120 TL.hayırlı işler :asabi:

(We stoped shipping BUTTERFLY PRODUCTS to EU/EEA and RUSSIA,TURKEY,ISRAEL,EGYPT.
In case of containing Butterfly products into an order from a custmor of these countries, the order will be canceled and refunded under any cases. Thank you for understanding)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende mail attım cevapladılar...

Thank you very much for your inquiry.
We got unable to ship Turkey.
Because Tamasu Europe insists their right of trademark.
Sincerely,
Hayato

avrupa distributoru ispiyonlamış anlaşılan.....

hayato ya kebap ısmarlasak gönderirmi acep:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Efsane İngilizceleri ile güven vermemişti.

Hatta, imitasyon ürünleri tt-japan sitesinden almaktan çekinmeyin demişler. Ama yukarıdaki trademark olayından sonra ürünlerinin orijinal olduğu kanısına vardım. Ayrıca Hayato arkadaşla biraz daha muhabbet edip çay falan ısmarlarsak yollamaya devam edebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..