Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Sökülmesi

Recommended Posts

evet aynı sorunu bende yaşıyorum hazır olmasından ziyade 12.sınıflar gelip masayla raketi zorla alıyor elimizden doğru düzgün antrenman yapıp oynayamamak bi yana raketi masaya sürte sürte vura vura paramparça ettiler. bu yüzden combo rakete geçmeye korkuyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim elimden de almak için deve gibi adamı çağırıyodu afedersiniz şerefsizin biri :D hoca raket verdi bunlara da bizi kurtardı. 9. sınıflar falan parçalıyor diye aldım ben de kendi raketimi. Combo çok pahalı onun için hazır aldım ama bununda lastik zamanla açılıyor yav. Benmki henüz açılmadı ama açılcak gibi görünüyo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizde de aynı durum oluyordu. biraz sert çık olmadı beden hocasına git konuş. biz takımda olduğumuzdan sağolsun hoca kollardı. bi defa denediler bi daha olmadı.

12.ci sınıfların keyfi için masa tenisinden uzak mı duracaksın.

bizdeki hoca masa tenisinden anlamadığı gibi kollamıyoda anlasaydı zaten farklı durumda olurduk şuan.beden hocası değilde müdüre söylemeyi düşünüyorum ara sıra gelir öğle arası maçlarımızı izler.masa tenisinden uzak duramam zaten evde bile yemek masasını alıp kitap falan koyup servis çalışıyorum.

Şimdi 2.sınavlarımdan sonra combo raket alıp salona gitmeyi düşünüyorum ama şimdi combo raketi okula getirirsem 1 2 aya kalmaz pert olur raket.Farklı raket kullansam zararı olurmu elim alışırmı bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizdeki hoca masa tenisinden anlamadığı gibi kollamıyoda anlasaydı zaten farklı durumda olurduk şuan.beden hocası değilde müdüre söylemeyi düşünüyorum ara sıra gelir öğle arası maçlarımızı izler.masa tenisinden uzak duramam zaten evde bile yemek masasını alıp kitap falan koyup servis çalışıyorum.

Şimdi 2.sınavlarımdan sonra combo raket alıp salona gitmeyi düşünüyorum ama şimdi combo raketi okula getirirsem 1 2 aya kalmaz pert olur raket.Farklı raket kullansam zararı olurmu elim alışırmı bilemiyorum.

Zor olmuyo. Bizde selex raketler vardı bayağı ağır, yumuşak ve yapışkan lastikli. Ona alışmıştım sonra butterfly aldım kontorllü ama hafif ve sert hızı ve sipini selexe göre düşük. Şimdi alıştım arkadaşlarımdan kimse duramıyor karşımda rahat alışırsın 2-3 günde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..