Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pendik Kurtköy De Masatenisi Salonu Açıldı

atila

Recommended Posts

Sayın Ertan Hocam,

Pendik Kurtköy Çamlık Mahallesinde "Pendik Masa Tenisi Spor Klübü Derneği" adı altında resmi olarak salonumusu hizmete sunduk. Salonumuzda 3 adet nizami maç alanı 4 adet de antrenman alanı olmak üzere yedi adet masamız mevcut. Salonumuzu geliştirmeye çalışıyoruz, henüz duş imkanımız yok, soyunma odalarımız, bay bayan tuvaletimiz var. Kantinimiz mevcut, ayrıca 6 adet satranç masamız var.

İletişim Telefonu;

Atila Eryıldız : 0552 409 82 54

Yasin Hoca : 0507 754 79 93

Salon Telef : 0216 646 00 03

Saygılar,

Atila

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...
  • 1 year later...

Selamlar,

Salonunuz hala faaliyette mi acaba? Yıllardır Uydukent bölgesinde bir masa tenisi salonu bulamamanın derdiyle yanıyorum.

Adres ve ücret bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet her iki bilgiyi de dün öğrendim, önce Sülüntepeye gittim, bina mükemmel ama lokasyon sıkıntılı, Aslında Emseyin etrafı daha müsait ama burası gecekonduların arasında kalmış. Sanki kimse görmesin, ana yollardan bulunmasın, levha filan da koymayalım diye düşünmüşler. Cadde ve bina adı navigasyonlarda çıkmıyor, telefondaki bayanın yer tarif kabiliyeti sıfırın altında ("Hilal Konutlarına gelin kime sorsanız gösterir" den başka bir şey bilmiyor. Hilal konutlarına daldık, meğer caddenin ters tarafındaymışız, sorduğumuz 2 kişi yanlış yeri tarif etti, 2 kişi bilemedi, birisi "burda doğdum büyüdüm ama hiç duymadım", dedi), demek ki reklam, tanıtım, kampanya vs. iyi yapılmamış.

Bölgenin de gelir seviyesi belli zaten. Üyelikle temiz temiz girip çıkılsın diye düşünülmesi doğru ama Hasan Doğan'daki gibi yeni başlayan amatörlere saatli kullanım için de bir kaç masa ayrılmalı bence. Bir şekilde teşvik etmek, salona getirmek lazım, sonra zaten o kişi üye de olacaktır, partner de bulacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..