Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada...

Sabutay

Recommended Posts

Selamun Aleyküm kardeşlerim. Ben ankara etlikteyim. Şu an hazır raket almayı düşünüyorum (butterfly) belki daha sonra kombinasyon raket yapayı düşünebilirim. Sabahtan keçiörenin çoğunu gezdim butterfly bulamadım hiç canımdan bezdim neredeyse. İnternetten alışveriş yapamıyorum. Ankarada olan arkadaşlar yardım edebilir mi acaba butterfly raketleri nerede bulabilirim ? Daha sonra lastik vs. alacak olursam nerede bulurum ? Şimdiden teşekkürler Allah'a emanet olun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aleyküm selam,

Ankara'da bildiğim bir kaç yeri söyleyebilirim hazır raket alacaksan.

Kızılay'da - İzmir Caddesi'nde ülke alan pasajında spor mağazaları var.

Demirtepe'de - ankaray çıkışının karşısında bir spor mağazası var. (Kombo malzemeleri de bulabilirsin.)

Eskişehir Yolu'nda - Kentpark AVM'deki Decathlon'da var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aleyküm selam,

Ankara'da bildiğim bir kaç yeri söyleyebilirim hazır raket alacaksan.

Kızılay'da - İzmir Caddesi'nde ülke alan pasajında spor mağazaları var.

Demirtepe'de - ankaray çıkışının karşısında bir spor mağazası var. (Kombo malzemeleri de bulabilirsin.)

Eskişehir Yolu'nda - Kentpark AVM'deki Decathlon'da var.

Adresler için sağol. Peki ulusta bulabilir miyim ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aleyküm selam , şöyle yardımcı olayım,

Masa tenisi konusunda ankara mahrumiyet bölgesi sayılabilir. Ülke alan pasajındakiler ve demirtepe deki malum mağaza amiyane tabirle çok kazıkçı...decatlonda ise stiga ve donic marka hazır raketler var.

butterfly ı ise uygun fiyata metro mağazalarında gördüm. metro ise etlikte ve batıkent istanbul yolu üzerinde var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keşke hiç hazır rakete girmeyip bir combo yapsanız. Butterfly da olsa hazır raketler ile oyun geliştirmek çok zor. Bende ankaradayım. Çinden 1 ay içinde ücretsiz nakliye ile çok kaliteli bir combo yapabilirsiniz. Oyun tarzınızı yazarsanız size link atarım. İncelersiniz. Sitenin türkçe çevirimi de yapılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bodyguard Abi ben öyle geliştireceğimi sanmıyorum zaten okulda tenefüslerde oynuyorum. Comboyu belki sonra düşünürüm

Aleyküm selam , şöyle yardımcı olayım,

Masa tenisi konusunda ankara mahrumiyet bölgesi sayılabilir. Ülke alan pasajındakiler ve demirtepe deki malum mağaza amiyane tabirle çok kazıkçı...decatlonda ise stiga ve donic marka hazır raketler var.

butterfly ı ise uygun fiyata metro mağazalarında gördüm. metro ise etlikte ve batıkent istanbul yolu üzerinde var.

Aynen kardeş bir sürü yer gezdim dunlopu falan saymazsak hep donic ve stiga var ama bilmediğim marka olduğu için almadım. Metro dediğin Antaresin önündeki metro mu ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bodyguard Abi ben öyle geliştireceğimi sanmıyorum zaten okulda tenefüslerde oynuyorum. Comboyu belki sonra düşünürüm

Aynen kardeş bir sürü yer gezdim dunlopu falan saymazsak hep donic ve stiga var ama bilmediğim marka olduğu için almadım. Metro dediğin Antaresin önündeki metro mu ?

Stiga'yı bilmiyorsun ama çok iyi bence, komboları bile...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..