Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çift Taraflı Anti Lastik

Recommended Posts

Şu anda butterfly super anti ile dr. neubauer inferno classic ox kullanıyorum. Tahtam stiga offensive classic wrb. Artık profesyonel olarak masa tenisi oynamayı düşündüğüm için raketimi tamamen defansife çeviriyorum. inferno classic süngersiz olduğu için turnuvalarda kullanılamıyor. Aşağıdaki kombinasyonu kullanacağım.

Donic Defplay Classic Senso V3(DEF)

Butterfly Super Anti

Donic Alligator Anti

Oyun stilim masa içi ve dışı tamamen defanstır. kesmeye karşı kesme atarım spine karşı blok koyarım tamamen defansta kalırım. Kombinasyonla ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca bu raketle nasıl servis kullanabilirim? Servis kullanmak için uygun bir raket midir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anti lastiklerle nasıl blok, spin, şut, servis atmayı planlıyorsunuz peki?

2 taraflı anti çok zor olur kanaatimce. 1 taraf mutlaka atak veya tackiness tarzı bişiler olması gerekli. top kalktı diyelim onuda mı kesiceksiniz?

defansın silahı şaşırtmadır, şaşırtma da raket değiştirerek olur. sizin 2 tarafta anti olunca değiştirmenin anlamıyok.

hem... anti lastikler artık piyasadan kalkmadı mı? genelde uzun tırtır kullanılmıyor mu bu işler için.

iyi düşünün antilere para vermeden önce,

süngersiz lastikler yasak diil, yani kendi inferno tırtırınız legal, tırtırları dökülmediyse. bence infernonun yanına bi

ince tackiness falan daha ii olabilir, hem onlada kesersiniz, servis atarsınız, şut blok yaparsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..