Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Öncelikle merhabalar .

15 yaşındayım eğitim almadan kendimi geliştirmeye devam ediyorum . 9 .sınıfım . Neyse konuya dalayım . Bir raket almaya karar verdim ( Sportive hazır raket aldım 20 liraya pişman olunca böyle bir arayışa giriyor insan ) Orta seviye bir oyuncuyum .

Oyun stilim adamına göre değişiyor . Mesela spini çok profesyonel yapan bir insana karşı savunma yapıyorum . Normal düz şekilde veya kesikli şekilde çakanlara karşı problemim yok atak yapıyorum bende . forehandim baya iyidir zaten bu yönümden kazanıyorum . Diğer ters tarafım ise zayıf orada mecburen sürekli defansım . Sizce hangi raketi almalıyım ?

Hazır raket veya kombinasyonlar farketmez . Ama kendimi geliştirebilecek bir raket olsun . Mesela sportive ile oynadığım oyunu arkadaşımın selex raketiyle oynadığım kadar iyi oynayamıyorum ve böyle bir arayışa girdim . Bir de off + olayı var sanırım hız . Yavaş raketlerden de bıktım artık . Arkadaşımın özel yapım bir raketi vardı . O kadar kişiyle oynadım , spinli de çakanlar oldu her tür stli yapanlarda nedense onun kadar hızlı atak yapabilen biri yok . Ki defans yaparken dahi bana atak geliyor . Böyle bir raket arıyorum . Karşımdakini ataklarımla bunaltıp olabildiğince az atak alıp da bunalmamak istiyorum .

Bütçem 80 liraya kadar çıkabilir . Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar genç arkadaşlar öncelikler aramıza hoşgeldiniz.

Kişisel kanaatim selex - timo boll platin bilmemne hazır raketleri boşverin kombinasyon raket olarak All yada All+ bir tahta üzerine yine aynı ayarda(all+ veya off-) ve ince süngerli (1.8 yada 2 mm süngerli) lastikler takın oyununuzu geliştirmek için ideal olacaktır.

All ve All+ ibarelerine de takılmayın sizin saydığınız raketlerden çok daha hızlı ve spinli olacaktır.

Not: çoğu üst düzey profesyonel oyuncu off- tahta kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..