Jump to content
Masatenisi.org Forum

2'nci Ligde Son Randevu "marmaris"

Recommended Posts

Boracım ben kontekin lisanslı oyuncusuyum ama oyun seviyem ve tecrübem yetersiz olduğundan İzmir içi takım maçlarında oynuyorum...Ligde takımın düşme ve çıkma ihtimali olmadığı için başkanımız sağolsun bizide götürmeyi uygun gördü...Yoksa malum Kenan abi,Aydemir abi,Emre gibi oyuncular varken bana tabiki sıra gelmez...Ahmet ark,Zafer yıldırım ve ben gidiyoruz İnşaallah...

hangi takımda oynuyorsun abi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boracım ben kontekin lisanslı oyuncusuyum ama oyun seviyem ve tecrübem yetersiz olduğundan İzmir içi takım maçlarında oynuyorum...Ligde takımın düşme ve çıkma ihtimali olmadığı için başkanımız sağolsun bizide götürmeyi uygun gördü...Yoksa malum Kenan abi,Aydemir abi,Emre gibi oyuncular varken bana tabiki sıra gelmez...Ahmet ark,Zafer yıldırım ve ben gidiyoruz İnşaallah...

Bora inanma sen Murat abiye oyun seviyem ve tecrübem yetersiz diyor sonra beni İzmir 2li liginde tokatlıyor gerisini sen düşün :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora inanma sen Murat abiye oyun seviyem ve tecrübem yetersiz diyor sonra beni İzmir 2li liginde tokatlıyor gerisini sen düşün :)

Bilader desen ki önden gevşek oynadım sonrada toparlıyamadım kaybettim kafama yatar ama inan ciddi değildin....eeeee insanın takım arkadaşı Erdal aslan olursa böyle layt oynar işte....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çukurova çıktı kabul edilirse geriye kalan 2 bilet için 3 takım çekişiyor....maç firksürüne bi göz attımda 3 takımında hem çukurovayla maçı var hemde kendi aralarında maçları var dolayısıyla bence genelde şanslar eşit....ben izmir b.b.ye ve margenç çıkar diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..