Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kısa Pütür Tavsiyesi

surveyor

Recommended Posts

Değerli forum sakinleri;

Katıldığım turnuvalarda gördüm ki iyi spinli servisleri karşılamada problem yaşıyorum. Bu nedenle yaş ilerlemeden şöyle bir turnuvada olsun sağlam bir oyun oynamak adına BH kısmına kısa pütür takmaya karar verdim. Tahtam icon sensitec.Şöyle spinli, kontrolü kolay ve düz lastikle oynanan oyuna yakın oyunu olan bir lastik önermenizi rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

friendship 802-40. Bebe yağı ile de yumuşatırsanız düz lastikten farkı yok. Gelen spinden pek etkilenmiyor ama siz spinli vuruşlar yapabilirsiniz. Kontrolü gayet rahat. Hızı da çok iyi. Ucuz. Ama şu anda hangi sitede mevcut bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisim.com/49-urun-HEXERPIPS.html . Bu lastik hakkında bilgisi olan var mı? Yurt dışı sitelerde çok övüyorlar. Ama malumunuz oyun şekli, tahta vs bir çok etmenden dolayı memnuniyet kişiden kişiye değişiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dtecs çok başarılı.

802-40 başlangıç için uygun. 802-1 de olabilir. Yalnız ben geçen sene bunlardan aldım, kaliteleri çok değişmişti. Üst lastikleri sert, sertleşmiş pek eskisi gibi spin üretmiyorlar.

Ama düz lastiğe yakın pütür seçmenin çek bir anlamı olmaz, zira ne kadar düz lastiğe benzerse o kadar spin yer. İki gün sonra düz lastikle oynadığınız oyunu da ararsınız. Sırf servis yediğiniz için pütüre geçmeyin. Tamamen ayrı bir teknik ve zevk. Kiminin eline çok uyar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dtecs çok başarılı.

802-40 başlangıç için uygun. 802-1 de olabilir. Yalnız ben geçen sene bunlardan aldım, kaliteleri çok değişmişti. Üst lastikleri sert, sertleşmiş pek eskisi gibi spin üretmiyorlar.

Ama düz lastiğe yakın pütür seçmenin çek bir anlamı olmaz, zira ne kadar düz lastiğe benzerse o kadar spin yer. İki gün sonra düz lastikle oynadığınız oyunu da ararsınız. Sırf servis yediğiniz için pütüre geçmeyin. Tamamen ayrı bir teknik ve zevk. Kiminin eline çok uyar.

Dtecs'in piyasada 1,5 ve 2.0 versiyonunu bulabildim. Kontrol edebilmek açısından 1,5 mm olanı düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..