Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liu Shiwen

kanars

Recommended Posts

ben zannetmiyorum hocam çünkü oyuncuya istediğin topu verirsen oynar afedersin maymuna bile çevirir fakat istediği topu vermessen zor... erkeğin daha fazla fiziksel gücü var yaptığı spin daha sert daha güçlü ve daha spinli ayakları daha hızlı dolayısıyla bir bayanın dengesini çok daha kolay bozar profesyonel oynayan bir erkek oyuncuyu şuttopla (düz topla)yenmen kolay degil ha şunu söyleyebilirim bir çok ülkenin erkek süper lliginde (!) çok iyi iş yapar amma özellikle dünya sıralamasının ilk otuzunda bile olacağını tahmin etmiyorum belkide ilk ellide bile olmaz ...benim nacizane düşüncem bu yönde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben zannetmiyorum hocam çünkü oyuncuya istediğin topu verirsen oynar afedersin maymuna bile çevirir fakat istediği topu vermessen zor... erkeğin daha fazla fiziksel gücü var yaptığı spin daha sert daha güçlü ve daha spinli ayakları daha hızlı dolayısıyla bir bayanın dengesini çok daha kolay bozar profesyonel oynayan bir erkek oyuncuyu şuttopla (düz topla)yenmen kolay degil ha şunu söyleyebilirim bir çok ülkenin erkek süper lliginde (!) çok iyi iş yapar amma özellikle dünya sıralamasının ilk otuzunda bile olacağını tahmin etmiyorum belkide ilk ellide bile olmaz ...benim nacizane düşüncem bu yönde

katılıyorum bence ilk 100 e dahi giremez bayan masa tenisi ile erkek masa tenisi seviyesi arasında çok büyük fark var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..