Jump to content
Masatenisi.org Forum

Zenturio Tahtalar

Recommended Posts

Mayıs ayında piyasaya çıkacak tahtalar klasik karbon yerine bakır kompozit malzemesinden üretilecek ve sapta titreşimi azaltacak yeni bir teknolojiye sahip. Klasik karbonlu tahtalar 6 aydan sonra tahtanın içinde çatlıyor veya kırılıyor diye bakır kullanılmış. Alman hammadelerden üretilmiştir deniyor. Enteresan olabilir diye sizlerle paylaşıyorum. Fiyat:149 euro.

Sizlerin düşüncesi ne olur?

post-3706-0-83537200-1361267809_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önceden satılan ama çok tutulmayan Titanium serisi tahtalar vardı. Ama dediğim gibi çok tutulmadı. Karbon tahtalar 6 aydan sonra çatlıyor deniyorsa bu durum belirli bir markada mı oluyor yoksa tüm markalarda mı oluyor?

Benim kullandığım karbon tahtalar 6 aydan sonra içerden çatlayıp ve kırılıyorlarda o zaman 20 senedir kullandığım tahtanın içine tahmin bile edemiyorum. :(

Tahta içine herhangi bir metalin eklenmesi ağırlık olarak çok büyük değişiklik yaratmayacaksa deneyecek birçok oyuncu çıkacaktır. Hatta beğeneceklerdirde (belki bende beğenirim..) ama düşünceme göre atış açılarını alçak seven birçok oyuncu bu tahtaları sabırsızlıkla bekleyeceklerdir.

Ayrıca önemli olan pazarlama ağı ve oynayanlarda yaratacağı his. Titanium içerikli tahtalarda büyük bir beklentiyle piyasaya sürüldü ama şu anda kullanan oyuncu göremiyorum. Bu sebeple beğenilirse iyi, beğenilmezse sorunlu bir ticaret olacaktır sizin için. (Düzgün bir mazleme satıcısı olduğunuzu bildiğimden açıkçası zarar etmenizide istemem. çünkü ülkemizdeki tedarikçiler zar zor para kazanıyorlar bu işten ve çokta yorucu bir iş..)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karbon fiber'den şasi üreten bütün spor otomobil üreticilerine haber edelim 6 ay sonra o otomobiller çatlayıp kırılacakmış :)

Bir ürün satacaklar ya hemen piyasadaki diğer ürünleri kötülüyorlar.

6 ay sonra karbon tahtası kötü performans vermeye başlayan biri var mı aranızda? 10 senedir aynı karbon tahtayı kullanan profesyonel oyunculara da haber edelim ki bilsinler :) piyasadaki tüm tahtaları da toplatsınlar meğer kandırılmışız :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üreticide parayı kazanmanın yollarına bakıyor..

Mayıs ayında çıkıyormuş, hangi mağzada satılıyorsa gidip kapısında yatayım..biter felan açıkta kalmayalım..

İPhone 5 i ilk alma fırsatını kaçırdım 6 yı almak için bir ay önceden kapıda yatacağım..

Bizim bu malzemeler böyle giderse.... mağzadan alıp eve gelene kadar teknolojisi eskiyecek cip telefonu muhabbetine dönmeye başlıyacak yakında ....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..