Jump to content
Masatenisi.org Forum

2.lig Amasyaya Doğru

Recommended Posts

Ben muğla doğukan köroğlu'nu aldı diye duymuştum demek ki yanlış duymuşum.

Bu arada ben işlerden dolayı gelemeyeceğim. Takımlar birleşip federasyona bir yazı yazsalar da cuma günleri maç olmasın bari. Hafta içi iş günleri maç olduğu nerede görülmüş ???

Doğukan Muğla' da doğru...

Kartesan Aydın' dan Faruk AKBAĞ ve Resul YILDIRIM' ı aldı.

Veteran için de Mahir demişlerdi...

Burak sen gelmezsen maça çıkmayız haberin olsun :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediğin çok zor ahmet abi.

Ben de biliyorum zor Osmanım. Öyle bir yasak koymazlar. Benimki hayal sadece. Biz masa tenisini seven birkaç arkadaş böyle bir takım olarak 2011 yılında lige çıkmayı bir şekilde başardık. Çok iyi oyuncular değiliz ama kötü de oynamıyoruz, kendi çapımızda idare ediyorduk. Ama böyle transfer filan işin içine girince o zaman olayın boyutu değişiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takımlarda güçlü oyuncular olsun, bunda bir problem yok. Ama sezon içinde transfer yasak olsun. Kuruluşlarda öyle, her takımda 5 oyuncu liste halinde baştan bildiriliyor. Sonradan değişiklik yapılamıyor. Maça bu 5 oyuncudan 3'ü çıkıyor. Sezon içinde sakatlanma vs. riskine karşı zaten yedek var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet merhaba,

Bu iş genel anlamda yıllardan beri böyle sürüp gidiyor. Senaryo çok değişmiyor. Yalnız son zamanlarda transferler 2. devrenin başında yapılmaya başladı. Eskiden 2. devrenin son turnuvasında bu transferler yapılırdı. Bu gidişle artık 1. devrenin, 2. turnuvalarında olacak gibi görünüyor. Neyse, şimdiden sana ve takımına başarılar diliyorum, bu işe bu kadar yürekten ve cebinden para harcayarak emek veren kardeşlerim olarak inşallah ligde kalırsınız.

Selamlar,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

transfer bombaları ardı ardına geldi.Kimlerin düşeceği anlaşılan son maçlara Kadar belli Olmayacak.Özellikle transfer yapan takımların çıkmaya oynayan takımlarla olan maçları ayrı bir zorlukta olacak.inşallah bizi etkilemez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..