Jump to content
Masatenisi.org Forum

Arkadaşlar 5 Dakikanızı Ayırıp Bi Bakar Mısınız ? (Tavsiye İstiyorum)

tenisaşkı

Recommended Posts

masa tenisde belli bir seviyeye geldim ve hazır raketler oyunumu kısıtlıyor bense oyunumu geliştirmek üst düzeylere çıkmak istiyorum. bu yüzden ilk defa raket toplıyacağım. tahta olarak Tihbar match uygun gördüm . FAkat lastiklerde bir seçim yapamadım fh de spin odaklı , kontrollü, bh ise şutlarımı geliştirebileceğim aynı zamanda masaya yakın kesik oynayabileceğim bi lastik arıyorum acill yardım lütfen şimdiden teşekkür ederim ilginiz için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyununu tahta, lastik veya bir başka ekipman ile asla üst düzeye çıkaramazsın. Bence kendine bir hoca bul ve ders al. Seni kısıtlayan şey büyük ihtimalle tekniğindir. FH'de hem spin odaklı hem kontrollü, BH'de ise hem şut atıp hem de masaya yakın kesik oynayabileceğin bir lastik yok. Kendini boşuna sınırlayıp, dar kalıplara sokma. Herşeyi hedefle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çift taraf Tibhar Rapid lastikler , daha uygununu isterseniz Joola4All. Tahta olarak da Stiga Allround Evolution öneririm. Gelişim düzeyinde oyuncular aynı lastikleri tercih etmeli eğer bh üzerine durmazsanız hep bhdiniz zayıf kalacak. İyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta tihbar match , tihbar sinus 1. lastik 2. lastik

TIBHAR Legend Destroyer nasıl?

tibhar macth yada stiga allround evolution lastik olarak da andro upgrade yada joola for all ve sonrasında bol antrenman.

Şu olurmu bu olurmu diye de sormak yok ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..