Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Flarestorm Iı Kısa Pütür Lastik Hk.

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar. ben atak oynamaya çalışan biriyim. Butterfly flarestorm II kısa pütür lastiği hakkında bilgisi olan var mı. masa üstü spin veya şut, orta mesafeden spin veya blokları, kesik servis atıp atamadığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. bu konuda bilgi paylaşımlarınız bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende uzun pütür var ancak elim spine veya atağa alıştığı için çok sıkıntı çekiyorum. ancak kısa pütür spin üretiyor diye araştırmalarım sonucu öğrendim. ancak servis karşılamada sorun yaşıyorum. ve de bloklarım iyi. blok koyup spin çekmek istiyorum. kontollü atak yapmak istiyorum. bu yüzden eğer bu lastik hakkında bilginiz varsa bana ayrıntılı olarak sunabilir misiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kısa pütür ile masa üstü spin yapabilirsiniz ama çok etkili olmaz, orta mesafeden yapacağınız spinler çok etkisiz olacaktır. Pütür lastikler iyi servis atamaz genelde boşa yakın olur.
Ayrıca pütürle oynayacaksanız deneme yanılma yoluyla çok enteresan oyun bozucu blok çeşitleri geliştirebilirsiniz. Rakipten gelen spinlere koydugunuz blokları masada 2 defa sektirebilirseniz yani kısa bırakırsanız pütürle spin yapmaktan yüz kat daha etkili olacaktır. Spin yapacaksanız pütürle oynamanızın bir mantığı yok (bu 2. parağraf BENCE :) )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..