Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tercihim

Recommended Posts

ilk raketim fh hucum bh savunma lastik olarak kesinlikle onlari alıcam

Akın kardeşim hem tavsiye hemde yorum bekliyorum demişsin ama kesinlikle bu kombinasyonu alacağınıda belirtmişsin.Hızına ayak uydurabilirsen çok iyi ama kanaatimce eğer ilk kobinense o raketi kontrol etmek biraz tecrübe ve bol antreman gerektirir çok hızlı gelir kanaatindeyim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat i kimle oynadığın önemli. Bir antrenör eşliğinde mi yoksa, arkadaşlar arasında 2 topa vuralım havasında mı?

O dediğin lastikler zor lastikler, her ne kadar tahtan yavaş olsa da, ilk defa kombi yapacağın için oynadığın ekipmanlardan 1000 kere hızlı ve spinlidir.

Pro ekipman dünyasına hoş :alkis: geldin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yorumlar icın teşekkurler evimde masa var duvara dayar yine alısırım die dusunuyorum basta kontrolsüz olur doğru ama babam sanki raket oynuyor tepkisi yüzûnden uzun sure bu raketle oynarım :3

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı sıkıntı benim başımada geldi. Magna Tx 2 aldım hız bişe ama sadece hız sıkıntı değil mesela çok düşük atıyordu magna. Alışırım diyorsun ama alışman için geçen zaman helede tenergy için çook zaman israfı. Lastiğim tenergy'den daha kolay bir lastik ama buna rağmen çok zor alıştım. Benden demesi ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..