Jump to content
Masatenisi.org Forum

Veteranlar Istanbul Il Birinciliği

Recommended Posts

gözünle gördün düzenlemek ayarlamak güzel bişey ama ilgi fazla yoktu muammer gibi senin gibi kaliteli oyuncular gelip bizimle oynarken eminim sizede tat veremedik bile ne bileyim çok iyi oyuncular lig oyuncuları falan gelmesi lazımken bakıyorum çoğu amatör ve katılımın az olmasından iki maç yapıp 1 olanlar falan ne demek istediğimi anlamışsındır umarım :down::down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsin haklı, bizler zaten orada burada düzenlenen turnuvalarda oynuyoruz.

Ama şöyle Türkiye'nin en iyi oyuncularının oynadığı bir turnuva olsa da izlesek...

Milli takımdaki oyuncuları biliyorum, o da yarım yamalak, o kadar.

Başka kimler o düzeyde vs... hiç bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsin Abi kalite ve iyiyi bir kenara bırakırsak ben şahsım adıma sporcuyum. Beni kaliteli olarak görmen de senin güzelliğin. Bizler de oyuncuyuz, sizlerde oyuncusunuz biz zevk almak için, maç yapmak için orada bulunuyoruz. Kim olursa olsun, ne olursa olsun benim için farketmez, ben maçımı yaparım, herkes ile de oynarım.

Ama şu var ki; iyi oyuncuların hepsi hafta sonları ya özel derste ya da kendi antremanını yapıyor. Bir hafta sonunu oraya kimse bağlamaz. Maç yapacağı iyi oyuncu da olmayınca gelmez. Zaten herkesin az çok bir çevresi var, buluşup antremanlarını maçlarını yapıyorlar... Bir de 8 tane süper lig etap var. Çoğu hafta sonları maçta oluyorlar.

26-27 Ocak'ta tozkoparanda süper lig maçı olacak. Gitmek izlemek lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

26-27 Ocak'ta tozkoparanda süper lig maçı olacak. Gitmek izlemek lazım.

Şanslısınız arkadaşlar biz süperliğ maçlarına gidemyoruz. Bana en yakın yer yanlış bilmiyorsam 2. liğ amasya etabı oraya da fırsat bulup gidebilirsek tabi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..