Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Turnuvası ( 13 Ocak 2013)

Recommended Posts

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazicıoğlu Spor Kompleksinde ,

13 Ocak 2013 tarihinde, saat 12:00 'da
herkese açık, amatör masatenisi turnuvası düzenlenecektir.

myaziciogluq.jpg

TURNUVA BÜTÜN AMATÖR MASATENİSÇİLERE AÇIK OLUP , YEDİDEN YETMİŞŞE HERKES KATILABİLİR.

dsc04006zb.jpg

Turnuva saat
12:00'da başlayacaktır . Turnuvaya katılacakların, bir saat önceden salonda olup ,kayıt yaptırmaları rica olunur.

NOT : Turnuva tarihleri değişebilir. Değişiklikler bir hafta önceden haber verilecektir.

SALON HAFTALIK OYNAMA SAATLERİ
ÇARŞAMBA - PERŞEMBE - CUMA

MİNİKLER ----> SAAT 10:00 ~ 13:00 ARASI

SPORCULAR ----> SAAT 13:30 ~ 15:30 ARASI

YETİŞKİNLER ----> SAAT 16:00 ~ 21:30 ARASI

CUMARTESİ

SPORCULAR ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

(Turnuva günleri hariç)

PAZAR

YETİŞKİNLER ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

KATILIM ÜCRETİ : 5 TL
DANIŞMA TELEFON : 0 212 6523497
ANTRENÖR : İSMAİL HOCA
ANT. CEP : 0 536 5488008

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİ)

HARİTA İÇİN TIKLA...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sefer garanti öolemesem sag kalırsam ordayım 1 degilde 3 olmaya geliyorum :salak::D bekle beni bahçeli evler turnuvası

bekleriz tahsin... geçen turnuvada baya iyiler geldi ilk beşe girersen şanslısın. :)

Eyüp abi. bundan önceki turnuvaya katılamadım. günleri karıştırdım. ancak yeni geliştirdiğim tekniklerle seni bayağı zorlayacam bilgin olsun. turnuvada görüşmek üzere

Oldu ekrem .. bende giidip timobolu deviririm artık. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahçelievler geldiğim görüdüğüm kadarıyla güzel ortam ve güzel insanlardan oluşan bir tesis.

Turnuvanıza da katılmak isterdim ama maalesef kurtköyden oraya gelinceye kadar zaten 5 maç yapmış kadar yorulur insan.

Tahsin kardeşime ve katılanlar başarılar ve iyi eğlenceler.

Organize edenlerin de eline emeğine sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eyüp abi. en son hatırladığım kadarı ile yaptığımız maçın sonucu 3-2 galip geldiğin maçtı. belki şansım yaver gitti ancak yavaş yavaş fireni kopmuş kamyon gibi yokuş aşağıya senin üzerine geliyorum. bir gün mutlaka ben 3-2 maçı alacam :D seni yenmek benim için artık bir fetih haline geldi. mutlaka fethedecem seni :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsin abi. Eyüp abi beni çok ateşliyor sonra patlamam için ortaya atıyor :D olayların başını felan bilseydin o zaman aramızdaki çekişmeyi daha iyi anlardın tahsin abi.

ama benim amacım ilk etapta sizin gibi değerli abilerimize yenmek. Eyüp abi zamanında çok çikolatamı yedi :D ama sağolsun ki onun sayesinde birçok vuruş öğrendim. her zaman söylerim Allah razı olsun. tabi ben ve Eyüp abi sürekli birbirimize takılıyoruz. Biz böyle atışarak anlaşıyoruz. ama 13 ocak da yapılacak olan turnuvada inş. birz daha zorlayacam eyüp abiyi.

kimbilir belki sizinle de karşılaşırız. sizden de birşeyler öğrenme fırsatım olur inşallah. görüşmek üzere. son olarak şunu söyleyeyim. EYÜP ABİ KORK BENDEN :D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eyüp abi yeni bir işe başlamıştı aylar önce. yani yaklaşık 8-9 ay oldu sanırım. yeni işyerindeki işlerin yoğunluğu nedeni ile sadece turnuvadan turnuvaya görüşebiliyoruz artık. bu nedenle pek giremiyor olabilir. önceleri çok antrenman yapardık. hayırlısı diyelilm. turnuvaya gelirsem kendimi tanıştırırım senle- görüşmek dileği ile Tahsin abi. iyi akşamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 senelik masatenisi hayatımda ençok bağırdığım ve sinirlendiğim maçlardan birisini oynadım yarıı finalde adem tuncele karşı yinede tebrikten başka bişey diyemem bağrışmalar hep kendimeydi rahatsızlık verdiysem sağa sola özürlerimi kabul etsinler ricayla bidahakinde daha sakin daha iyi maçlar olacak inşallah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..