Jump to content
Masatenisi.org Forum

Overgrip

Recommended Posts

overgrip hakkındaki konuları okudum, hareketi kısıtlıyor daha sağlam tutuş sapın ele oturması ve terleme azalması sağlıyor biliyorum.

ama benim sorum şu bir süre sonra yapışkanı kaybolan terden dağılabilen bir şey mi alacağım şimdi 2 tane de yedek almakda fayda var mı ömrü ne kadardır yoksa bir problem çıkarmaz mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3-4 aydır sökmeden kullanıyorum, hiçbir sorun yok, dikkatli ve düzgün sarılırsa hareketleri de kısıtlamıyor, zamanla alışılıyor zaten...normal tenis raketlerine takılanlardan seçebilirsin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben yıllardır bu büzülebilen tüpleri kullanıyorum daha öncede forumda yazmıştım bir kez yapınca yıllarca kullanabiliyorsun

hgrth.jpg

hgruj.jpg

Merhaba ilgili konunun linkini verebilirmisiniz ve de bu tüpleri nerden temin edebileceğim hakkında bilgi.

İmzamdaki cito fitter TSP tahtamın sap kısmındaki küçük bir sıkıntı beni huylandırdı da belki çözümü bu olur.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Makaron kullanma fikri çok güzelmiş Sn. experience, deneyeceğim ben de...

Daha çok elektrik dükkanlarında bulunabilir sanırım...Şu linkte buldum Rıdvan Hocam, çapını doğru seçmek lazım tabi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ilgili konunun linkini verebilirmisiniz ve de bu tüpleri nerden temin edebileceğim hakkında bilgi.

İmzamdaki cito fitter TSP tahtamın sap kısmındaki küçük bir sıkıntı beni huylandırdı da belki çözümü bu olur.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba bu büzülebilen tüplere makaron deniyor ve elektrikcilerde satılıyor 15-20 cm kadar alsanız yeter parabile almazlar.

Bu işlemi sıcak hava tabancası ,güçlü bir saç kurutma makinesi yada çakmakla yapmak mümkün yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey lastiklere zarar vermemektir bunu önlemek için lastikleri maskelemeniz ( üstünü kalın bir kartonla kapatmanız )ve zarar görmesini engellemeniz gerekir.

Bu işlem bittikten sonra istenirse makaronun üstü elden kaymayı önlemek için zımparalanabilir bu şekilde çok daha etkili bir yüzey elde edilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Mustafa bey Teşekkürler sayın Experience.

Son bir soru bu makaronu uyguladıktan sonra çıkartmamız mümkün oluyormu.

Hani olurya vazgeçeriz sıkılırız vs.

Her ihtimali düşünmek lazım baştan. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Mustafa bey Teşekkürler sayın Experience.

Son bir soru bu makaronu uyguladıktan sonra çıkartmamız mümkün oluyormu.

Hani olurya vazgeçeriz sıkılırız vs.

Her ihtimali düşünmek lazım baştan. :)

En iyisi alıp bir sopa, süpürge sapı üzerinde denemek. Ne de olsa ucuz bir malzeme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..