Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balçova'da Masa Tenisi Oynayacak Partner Arıyorum..

tunamermerci

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar .. 45 yaşındayım ve narlıderede oturuyorum.. üniversitede oynuyordum ve bir sene fakülte takımında oynadım .. ve seviyem 100 üzerinden 70 olabilir.. iyi oynuyor sayılırım ancak yaklaşık 7-8 yıldır doğru dürüst oynamıyorum .. en son 4 sene önce iş yerinin düzenlediği bir organizasyonda birinci olmuştum ama tabiki çok da bilen yoktu.. güzel de bir raketim var sayılır.. mühendisim ve kendi işimi yapıyorum..

neyse..haftaiçi akşamları 19.30 ile 22.00 arası ,hafta sonu gün içerisinde masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlar ile haberleşerek masa tenisi oynamak istiyorum.. ilgilenen arkadaşların bana 5324284079 nolu telefonumdan veya aşağıdaki mail adresimden ulaşmasını rica eder , şimdiden ilgili tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

tunamermerci@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar .. 45 yaşındayım ve narlıderede oturuyorum.. üniversitede oynuyordum ve bir sene fakülte takımında oynadım .. ve seviyem 100 üzerinden 70 olabilir.. iyi oynuyor sayılırım ancak yaklaşık 7-8 yıldır doğru dürüst oynamıyorum .. en son 4 sene önce iş yerinin düzenlediği bir organizasyonda birinci olmuştum ama tabiki çok da bilen yoktu.. güzel de bir raketim var sayılır.. mühendisim ve kendi işimi yapıyorum..

neyse..haftaiçi akşamları 19.30 ile 22.00 arası ,hafta sonu gün içerisinde masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlar ile haberleşerek masa tenisi oynamak istiyorum.. ilgilenen arkadaşların bana 5324284079 nolu telefonumdan veya aşağıdaki mail adresimden ulaşmasını rica eder , şimdiden ilgili tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

tunamermerci@hotmail.com

http://www.masatenisi.org/forums/topic/14640-zvet/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Gaziemirde oturuyorum ama oynayacak yer bulamadım

Gaziemire çok yakın görece spor salonu var oraya gidebilirsiniz hem ismet hoca var talebe çalıştırıyor hemde iyi seviye diyebileceğim oyuncular antreman yapıyorlar yanılmıyorsam salı ve perşembe akşamları bir akşam giderseniz proğramlarını öğrenebilirsiniz.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..