Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Da Partner Veya Masa Tenisi Salonu Arıyorum

kill4time

Recommended Posts

Havalar cok soğudu ve bu havalarda futbol oynamayı hiç sevmiyorum o yuzden hobi amaçlı masa tenisine donmeye karar verdim acıkcası 3 yıldır oynamıyorum 17 yasındayım ve 3 sene oncesınde muğla 1. liğim vardı ama suan internetten masa tenisi videolarını izleyince yasıtlarıma gore cok geride kaldığımı farkettım o yuzden hobi olarak eş arıyorum cok prof oynamasın yeter veya antreman yapabilceğim bir hoca olmadı klup vs vs yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada bursa dikkaldırımda oturuyorum ve dikkaldırım spor merkezıne yakın olan hasan ali yücel lisesinde okuyorum ama orda masa tenisi oynandığını az once öğrendim üye olan bırı varsa lutfen yardımcı olsun

Sevgili kill, dikaldırım spor salonunda derneğimiz var ve senin içinde büyük şans..Hafta içi her akşam 18.00 dan sonra ,C.tesi - Pazar 13.00 - 18.00 arası orda çalışma var..Gelirsen yardımcı oluruz..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seneye döneceğim hocam aksilik olmazsa. Siz grubu kurmadan önce ersun Abi'lerle Gazi anadolu lisesinde oynuyorduk. Yabancı değilim :)

gökhancım tanışmasakta eren bahsetmişti ismin çok geçti

bende erenin komşusuyum mahalleden kerata elimizde büyüdü lise zamanından tanırım

geldinmi görüşürüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gökhancım tanışmasakta eren bahsetmişti ismin çok geçti

bende erenin komşusuyum mahalleden kerata elimizde büyüdü lise zamanından tanırım

geldinmi görüşürüz

Esentepe civarında oturuyorsunuz o zaman. Görüşürüz 25 Ocaktan sonra bir aksilik olmazsa :) iyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..