Jump to content
Masatenisi.org Forum

Öğrencilere Malzeme Yardımı

gökhanbayraktar

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar,

bu sene erzurumun bir ilçesine öğretmen olarak atandım. okulda iki adet masa var. çok iyi olmasalar da iş görecek durumdalar. fileler kötüydü ve masatenisi.com üzerinden nihat beyin de katkısıyla kendim hallettim.

okulda masa tenisi takımını çalıştıracağım fakat raket konusunda sıkıntılarım var.

eğer elinde kullanmadığı tahtası ve lastiği olan arkadaşlarım varsa, öğrencilerime yollama imkanınız olursa çok sevinirim.

telefon numaram : 0532 549 87 47

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Hocam Allah kolaylık versin..TV de izlediğimiz kadarıyla ülkemizin doğu kesimi karlar altında..

T.T malzemesi ihtiyacından çok, durumun şartları altında odun ve kömüre ihtiyac daha fazla gibi duruyor..

İstediğiniz gibi bir yaşam sürmeniz dileklerimle...

Şansınız açık olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili ktm özelden de yazdım ama buradan da yazma ihtiyacı duydum. Sana hızlı bir şekilde cevap vermek istedim o yüzden kısa bir teşekkür mesajı yazayım dedim. Seninle eskiye dayanan sohbetimiz var. İyi dileklerin için gerçekten teşekkür ederim. Yanlış anladıysan beni kusuruma bakma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili ktm özelden de yazdım ama buradan da yazma ihtiyacı duydum. Sana hızlı bir şekilde cevap vermek istedim o yüzden kısa bir teşekkür mesajı yazayım dedim. Seninle eskiye dayanan sohbetimiz var. İyi dileklerin için gerçekten teşekkür ederim. Yanlış anladıysan beni kusuruma bakma.

Estağfurullah sevgili Hocam..Gönüller bir olsun..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..