Jump to content
Masatenisi.org Forum

P700 Den Sonra

Recommended Posts

avalox p700 hexer hd kombinasyonu kullanmaktayım oyun seviyemi ilerlettiğimi düşünüyorum ve bi gömlek daha üst seviyede bir tahtaya geçmek istiyorum lastikleri değiştirmeden tahta (özellikle stiga olmak şartıyla) önerilerinizi bekliyorum. Avalox p700 e yapı olarak benzer stiga hissiyatını tadabileceğim bir kademe üst hızda tahta tavsiyeleri... teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

avalox p700 hexer hd kombinasyonu kullanmaktayım oyun seviyemi ilerlettiğimi düşünüyorum ve bi gömlek daha üst seviyede bir tahtaya geçmek istiyorum lastikleri değiştirmeden tahta (özellikle stiga olmak şartıyla) önerilerinizi bekliyorum. Avalox p700 e yapı olarak benzer stiga hissiyatını tadabileceğim bir kademe üst hızda tahta tavsiyeleri... teşekkürler

oyunun kendi arkadaşların arasında geliştiyse bence daha üst seviye oyuncularla oynamalısın. O zaman kendini daha net görecek, tahtanın hızlı geldiğini bile düşünebilirsin.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyunun kendi arkadaşların arasında geliştiyse bence daha üst seviye oyuncularla oynamalısın. O zaman kendini daha net görecek, tahtanın hızlı geldiğini bile düşünebilirsin.

Katılıyorum. Bende bir süre önce arkadaşlarla off tahta üstünde aurus lastiklerle oynuyordum ve hobi olarak oynayan arkadaşları yenerek kendimi iyi sanıyordum kombi yavaş geliyordu. Fakat amatör oyuncularla oynayınca gelen topspinleri bloklamak nasıl birşeymiş anladım. Boyumun ölçüsünü aldıktan sonra artık hızlı kombileri görünce içim bir hoş oluyor :D

Bana göre kombin çok güzel.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yavaştan hızlıya göre Clipper Wood, Clipper Wood CR ve Hybrid Wood. Ben de diğer arkadaşlara katılıyor ve P700 ile devam etmenizi öneriyorum, illa değiştirecekseniz Clipper Wood (CR, CC ve WRB olmayan) öneririm, çok çok güzel bir tahta. Selamlar...

Cliiper wood, p700 den daha yavaştır.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yıllarca Türkiye şampiyonu olan Gürhan Yaldız yanlış hatırlamıyorsam uzun yıllar P700 ile oynadı. Hala sana yavaş geliyorsa bir kez daha düşünmen lazım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese değerli yorumları için teşekkür ederim hobi için oynayan birisi değilim lig oyuncuları ile oynama imkanım oluyor ve onlarla yarışır düzeydeyim bu zamana kadar tahtamı hiç değiştirmedim hala çok memnunum hem biraz farklı tahta deneme açısından hemde bir kademe daha üst seviyeye geçme zamanı geldiği için değiştirmeyi düşünüyorum ancak bu yorumlar fikrimi değiştirebilir :) meğer p700 neymiş de haberim yokmuş ya :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende p700 den sonra stiga clipper cc ve rosewood xo aldım. Bende p700 den biraz daha hızlı bir tahtaya geçiş yapacağım. XO piyasaya yeni çıktı sanırım deneyip, sizinle hissiyatı konusunda paylaşım yaparım inş. Clipper cc içinde geçerli ... bakacağız, göreceğiz artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende p700 den sonra stiga clipper cc ve rosewood xo aldım. Bende p700 den biraz daha hızlı bir tahtaya geçiş yapacağım. XO piyasaya yeni çıktı sanırım deneyip, sizinle hissiyatı konusunda paylaşım yaparım inş. Clipper cc içinde geçerli ... bakacağız, göreceğiz artık

Muammercim, sende p500 yokmuydu? tahtana bir daha bak derim :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cliiper wood, p700 den daha yavaştır.

Bilalcim sana yavaşı denk gelmiş herhalde. Clipper daha hızlı, daha ağır, daha titreşimsiz, daha sert bir tahtadır. Hatta son yıllarda üretilen Avalox AVX P700 tahtalar (82-85 gr.) hafif ve titreşimli, hızlı da sayılmazlar bence. Flared saplarını da ince yapıyorlar. Eski üretim P700'ler gerçekten hızlıydı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilalcim sana yavaşı denk gelmiş herhalde. Clipper daha hızlı, daha ağır, daha titreşimsiz, daha sert bir tahtadır. Hatta son yıllarda üretilen Avalox AVX P700 tahtalar (82-85 gr.) hafif ve titreşimli, hızlı da sayılmazlar bence. Flared saplarını da ince yapıyorlar. Eski üretim P700'ler gerçekten hızlıydı.

Abi elimden 2 tane p 700 geçti şuan kullandığım clipperden hepside hızlıydı. Yorumum ona göreydi ama sen daha tecrübelisin doğrusunu sen bilirsin :thup:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben elimdeki tahtayı bilmiyorum sen daha görmeden biliyorsun. 2-3 Yıldır kullanıyorum daha 500 mü 700 mü hiç bakmamışım. Bu ne kara cahilliktir abi:)

Estağfirullah, demek ki neymiş, sen de öyle bir bilek var ki tahta mahta önemli değil...her hafta tahta değiştirerek olmuyormuş bu işler :p

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..