Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acil Blok Backhand Lastiği

Recommended Posts

Blok lastiği diye bir kavram yok ama mantıken daha az falso yiyen alçak atan bir lastik uyar. O tip lastikler de masa üstü spine çok yatkın olmaz. Bence Klasik friendship gibi bir lastik çok iyi iş yapar. Daha ölü sünger olduğu için bloklar rahat olur. Bilekten top açmaya çok elverişlidir, hatta muazzam dolu kesik de yapar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence donic desto f3 bende solağım gayet rahat blok masa üstü açma gerektiğinde hücum spin özellikleriyle backhand e yakışan bir lastik hem de tınısı güzel. Avrupa tarzı yumuşak lastik gibi düşünebilirsin ama kullandığın xiom lastikler kadar masaüstü spin rahat olmayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de solağım ve blok en çok kullandığım vuruş. Andro revo fire kullanıyorum. Sertliği orta sertin biraz altında, gelen spini yemiyor ancak atış açısı hafifçe yüksek. Şu ana kadar kullandığım lastiklerde bloğu en istikrarlı olan lastik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben de solağım.Soyledigin gibi hücum avantajı rakipte iken genellikle backhande geliyor toplar.Bircok ekipmanı tecrübe eden biri olarak Tenergy 05fx te karar kıldım.Ben rosewood kullanıyorum ve oldukça sert bir tahta.Boodwood da öyle.Senin ihtiyacını karşılayacağına eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de solağım.Soyledigin gibi hücum avantajı rakipte iken genellikle backhande geliyor toplar.Bircok ekipmanı tecrübe eden biri olarak Tenergy 05fx te karar kıldım.Ben rosewood kullanıyorum ve oldukça sert bir tahta.Boodwood da öyle.Senin ihtiyacını karşılayacağına eminim.

rosewood üstünde tenergy top hissi net mi? atış kontrol anlamında zor mu, bu arada rosewood 5 değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..