Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahtaya Göre Lastik Tavsiyesi

Recommended Posts

Hafta sonu yada bu akşam saat 8 de atakum endüstri meslek lisesinde olursan. Karbon ve 5 kat ağaç katmanlı tahtanın farkını anlarsın. Elimizde tenergy serisilastiklerden en kaliteli çin lastiğine bütün ekipmanlar mevcut. Gel dene kendin tecrübe et.

Donic Bloodwood 5 ve Donic Ovtcharov Senso V1 arasındaki fark nedir???

Hangi tahta Xiom Vega Asia ve Xiom Vega China ile daha uyumlu olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hafta sonu yada bu akşam saat 8 de atakum endüstri meslek lisesinde olursan. Karbon ve 5 kat ağaç katmanlı tahtanın farkını anlarsın. Elimizde tenergy serisilastiklerden en kaliteli çin lastiğine bütün ekipmanlar mevcut. Gel dene kendin tecrübe et.

Bilal Paşa çok mahrem hazinesini açıyor. Bence kaçırılmayacak fırsat. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar andro blax all + tahtama cift tarafli vega europe lastikleri kullaniyordum hiz ve spin olarak tatmin ediciydi fakat bu tahtaya daha kuvvetli ve spinli bir lastik takmak istedim cunku daha hizli ve spinli bir raket istiyordum ve tenergy 05 cift tarafli aldim ve taktim fakat eski raketimden daha hizli olmadi gibi yani sert lastik vega europe kadar topu ziplatmiyor sanki ve orta mesafeden bile yetersiz geldigi gibi bir de raket bihayli agirlasti bana eski raketimden daha bile yavas gibi gelmeye basladi sanki acaba baska bir lastikmi deneseydim sigma pro yada andro rasant gibi bu tahtayla tenergy uyum saglamadi mi acaba ondan mi hiz yetersiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vega daha kontrollu tabikide ozellikle de backhand de fakat benim anlamadigim sey yumusak ust duzey oldugundanmidir sungeri yumusak oldugundanmidir anlamadim ama yavas vuruslarda bile vega daha ziplak ve daha cok atiyordu simdi ise cok sert bir lastik 2.1 mm olamasina ragmen topu pek atmiyor gibi tamam spini gercekten guzel topu iyi isiriyor topu cok ince siyirtarak bile vurdugunda topu guzel tutuyor ama kesinlikle bana yavas geldi ki benim tahtam andro blax all + oyle cok ta yavas bir tahta degil hatta simdi masatenisi antremanindan geldim yaklasik 3 saat oynadim bana kesinlikle yavas geldi bu raket istedigim hiz malesef yok valla bilsem vega asia max kalinlik alsam daha iyi bir hiz olurdu eminim olmadi ileride micheal maze tahta alacam artik ne yapalim:((

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..