Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kondisyon

Hürkan

Recommended Posts

Merhabalar uzun süredir derslerim yüzünden forumda aktif olamıyordum.Şimdi öncelikle ben antremanlarda güç isteyen çoklu top antremanında çabuk yoruluyorum.Ayrıca maçlarda uzun süreli ralli olduğu zaman da böyle oluyor.Kondisyonumu arttıracak ve çabuk yorulmayacağım toplara daha sert ve güçlü vurabilmem için neler yapmamı önerirsiniz.(Düzenli olarak)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar uzun süredir derslerim yüzünden forumda aktif olamıyordum.Şimdi öncelikle ben antremanlarda güç isteyen çoklu top antremanında çabuk yoruluyorum.Ayrıca maçlarda uzun süreli ralli olduğu zaman da böyle oluyor.Kondisyonumu arttıracak ve çabuk yorulmayacağım toplara daha sert ve güçlü vurabilmem için neler yapmamı önerirsiniz.(Düzenli olarak)

Bende 3 hafta önce hoca eşliğinde çalışmalara başlayınca çok çabuk yoruluyordum. 2 saatlik idman 1 saat sonunda benim için bitmiş oluyordu. şimdi 3.üncü haftadayım eskiye göre daha az yorulmaya başladım. Maçlarda hala çok çabuk yoruluyor ve güçlü vuruşlarım maç içinde düşmeye başlıyor. Bunda benim vücut geliştirme sporuyla ilgilenmemde etkili. Sonuç olarak süreç içerisinde bunuda aşacağım. Haftada 3 gün 30 ar dakikalık tempolu yürüyüşlerim var bu benim kondüsyonumu arttırmama yardımcı oldu sende dene, sende de etkili olacaktır :thup:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..