Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Allround Classic Wrb Cr Üzerine Çift Taraf Donic Vario 1.8 Nasıl

htem

Recommended Posts

önceki konuda cevap alamayınca biraz daha bilindik ekipmanlara yönelip bir konu açayım dedim.oyun stilime gelirsek kesme ve topspinleri aktif şekilde kullanabiliyorum ancak henüz tam oturmadığını söyleyebilirim. genelde masaya yaklaşık bir adım mesafeden oynuyorum.özetle gelişen bir oyunum var ve seviyeme uygun olduğunu düşünerek bu raketi topladım.

Sizce uyumlu bir kombinasyon mu?

Aynı fiyatlara andro nun yeni nesil tahtaları da var(super core cell all+ veya blax all+) sizin tavsiyeniz hangisinden yana?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.org/forums/topic/6386-yeni-bathlayan-ve-gelithmekte-olan-oyuncular-icin-uygun-tahtalar/

Gelişme göstermek adına doğru tahta seçimi yaptığınızı düşünüyorum. Linkteki konu bu konuda oldukça bilgilendirici. İçerisinde abilerimizin söylediği üzere all ya da all+ sınıfında; sapını, rengini beğendiniz her tahtayı kullanabilirsiniz.

Stiga Allround Classic ismi gibi klasikleşmiş, kalitesini kanıtlamış bir tahta. Bana göre masa başında ve orta mesafelerde çok tatlı bir hissi var. Kesinlikle tavsiye ederim. Elinizi düzeltir ve hatalarınıza daha az tepki verir. Top yüzdeniz artar. Dolayısı ile daha da fazla keyif aldırır. Raket topu kendi atmadığı için siz hızlanır ve gelişirsiniz. Bu tip tahtaların(all,all+) oyunuma olan pozitif etkisi tecrübemle sabittir.

Sadece gelişme aşamasında değil, aynı zamanda ömürlük kullanılabilecek bir tahtadır.

Andro tahtalar kafa yapısı, top hissi ve sap açısından farklılar gözlemlerime göre. Şu an kullanmakta olan arkadaşlar daha iyi yorum yapacaklardır elbette.

İyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sriver fx i de dusundum ama fiyati bana ucuk geldi .donic vario fiyat olarak biraz daha uygun ve forumda da yeni baslayanlara onerilmis.tahta konusunda da maceraya girmeden allround classic almak daha mantikli gibi.

bu arada bu kombinasyonun hizi ortalama bir hazir raket ile kiyaslandiginda nasil olur tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba bahsettiginiz kombinasyon hazir raketlere gore biraz daha hizli olacaktir.

Malum cogu hazir raketin lastik sunger kalinliklari genelde 1.5 - 1.6 mm civaridir.

Sizin almayi dusundugunuz lastikler 1.8 mm, allround classic tahtasi da hazir raketlerde kullanilan kalaslara gore biraz daha hizlidir.

Ama bu sizi korkutmasin hazir raketten kurtulma asamasinda kullanilabilecek cok keyifli bir kombinasyon olacagi kanaatindeyim.

Bol masatenisli gunler dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..