Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Turnuvası ( 4 Kasım )

Recommended Posts

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazicıoğlu Spor Kompleksinde ,

4 Kasım 2012 tarihinde,

herkese açık, amatör masatenisi turnuvası düzenlenecektir.

myaziciogluq.jpg

TURNUVA BÜTÜN AMATÖR MASATENİSÇİLERE AÇIK OLUP , YEDİDEN YETMİŞŞE HERKES KATILABİLİR.

dsc04006zb.jpg

Turnuva saat 12:00'da başlayacaktır.Turnuvaya katılacakların, bir saat önceden salonda olup ,kayıt yaptırmaları rica olunur.

NOT : Turnuva tarihleri değişebilir. Değişiklikler bir hafta önceden haber verilecektir.

SALON HAFTALIK OYNAMA SAATLERİ

ÇARŞAMBA - PERŞEMBE - CUMA

MİNİKLER ----> SAAT 10:00 ~ 13:00 ARASI

SPORCULAR ----> SAAT 13:30 ~ 15:30 ARASI

YETİŞKİNLER ----> SAAT 16:00 ~ 21:30 ARASI

CUMARTESİ

SPORCULAR ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

(Turnuva günleri hariç)

PAZAR

YETİŞKİNLER ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

KATILIM ÜCRETİ : 5 TL

DANIŞMA TELEFON : 0 212 6523497

ANTRENÖR : İSMAİL HOCA

ANT. CEP : 0 536 5488008

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİ)

HARİTA İÇİN TIKLA...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eyüp abi. nasılsın. uzun zaman oldu görüşmeyeli. 29 Ekim de Cumhuriyet Turnuvası var. oraya gelecek misin? bu arada çok az antrenman yapabildik. bildiklerimizi de unutacaz artık. en geç 4 kasımda görüşmek üzere. umarım aynı gruba düşeriz. :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

16 kişinin gelip katıldığı ki ilk kez bu kadar az katılım oldu sanırım, turnuva da önceki ustaların cogu yoktu buda bize yaradı çünkü ilkkez gruptan çıktım ve çeyrek finalde ekrem diarin kardeşimizi 3-2 eledim ve yarı finale kadar gelip kadir hocaya elendim belki de anti raket kullanmam rakiplerimi zora soktu ve 4.oldum diger taraftan bu durum yaramadı da cunku önceki ustalardan taktik kapma, tecrübe edinmeden yoksun kaldık, herşeye rağmen heycan dolu anlar yaşadık, emeği geçenlere sayglar, Akif ÇEÇE

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anti lastiğe karşı oynamayı bilmiyorum. herşeye rağmen çok çekişmeli bir maçtı akif kardeşimizle olan maçımız. yenmeyi ümit ediyordum. ama herşey kader kısmet. antiye karşı nasıl oynayacağımı kadir hocam güzelcene tarif etti. inşallah bir sonraki sefere almaya çalışacam. gerçi maçlarda bir bir olduk akif kardeşimle. bir daha rövanşa çıkacaz sanırım :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tebrikler arkadaşlar.

Kadir hoca , Kadir BARAN abi mi? (http://www.tt-rating.com/ttrating/oyuncuSonMaclar.aspx?oyuncuID=258)

Bu arada Bahçelievler turnuvasına giden arkadaşlar da TT-rating üyesi olursa oranın maçlarını da sisteme ekleyebiliriz. Böylece sizleri de en azından oyun seviyesi bakımından az çok tanımış oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EYÜP ABİİ nerelerdesin sen. geçen gün bilgisayarda arşive bakıyordum da senin geçen sene tozkoparanda düzenlenmiş olan istanbul şampiyonasındaki oynadığın maçların videoları var. onları bir ara hatırlatırsan mail atayım sana. ama şunu bilmeni isterim ki servislerini çözecem bir gün. o gün de önümüzdeki bir sene içrisinde olacak inşallah. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..