Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurrıcane Iıı R.ı.t.c Frıendshıp 729

Klisi

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba öncelikle foruma yeni üye oldum ve gerçekten de cok beğendim. Elinize salık böle faydalı bir forum oluşturduğunuz için.

Öncelikle ben orta seviyenin biraz üzerinde bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Backhand im Forhand'ime göre daha iyi hem savunma hem atack yönünde forhand imi sadece atack olarak kullanıyorum neredeyse hiç savunma yapamıyorum o bölgeden. Bol falsolu bir oyunum var ve 10/6 savunma 10/4 hücum oyuncusuyum.

Kendime bir raket yaptırdım. ( oyun stilime uygun mudur değilmidir açıkcası hiç bakmamıştım.)

Aldığım raket HURRICANE III KIRMIZI YÜZEY ITT F 24-108

R.I.T.C FRENDSHİP 729 SİYAH YÜZEY

Tahtasıda DHS pover G (üzerinde öyle yazıyor)

Birde raketimden çıt çıt diye ses geliyor ve pikolojimi bozdu diyebilirim. oyuna konsantre olamıyorum.

Nacizane olarak sizin kullandığınız ingilizce masatenisi terimlerine yabancıyım All- lob gibi :(

istediğim iyi kesik ve falsolu vuruşlar yapacağım aynı zamanda güzel ve hızlı spinler yapabileceğim bir raket tavsiyesi istiyorum

Forumu uzun uzun inceledkten sonra Sanırım yaptırdığım raket sert lastikli full atack bir raket olduğunu anladım

Siz değerli üstatlardan raket tavsiyesi istiyorum.

şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet yaptığınız combo atak bir combo,çıt çıt seside çin lastiğinin yapışkan özelliğinden dolayı( neredeyse tüm çin lastikleri bu sesi çıkarır).çin lastikleri ile oynarken her topu fırçalayarak spin yapmanız gerekir aksi takdirde top istediğiniz gibi gitmez.tahtada sanırım ma longun kullandığı power g7 tahtası( ilk kez combo için çok hızlı) size tavsiyem çin lastikleri yerine iki tane xiom vega elite takmanız,tahtayı da degiştirebilirseniz butterfly primorac off- yada stiga allround evolution alın.

peki lastik kalınlıkları olarak ne tavsiye edersiniz bh ve fh olarak söylerseniz sevinirim. birde sizin bu combo tavsiyeniz benim oyun stilime uygun mudur ?

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yardımcı olabilecek üstatlar varmı acaba ? http://ttnpp.com sitesinde atakan bilgili arkadaşımın tavsiye ettiği comboyu bulamadım lastikleri özellikle cidden tavsiyelerinize ihtiyacım var üstatlar yardımcı olursanız cok sevinirim.

Birde nacizate xiom vega elite ile eş değer lastik öneriniz varmı acaba ? siz değerli üstatların yorumlarını bekliyorum ürünümü toplamak için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

thusubasa arkadaşımızın tavsiyesi ile raketimi yaptırdım kendisine teşekkür ederim. eğer merak eden varsa buda yaptırdığım raket

1 ea. Avalox P500

• Handle - Shake Hand FL

$39.00 1 ea. Rubber - Blade Assembling

• Blade want to assemble - Avalox P500 FL
  • Forehand Rubber - Butterfly Sriver
  • Backhand Rubber - Butterfly Flextra
  • Pen Hold Blade Backhand - N/A (my blade is Shake hand style)

$0.00 1 ea. Butterfly Flextra

• Rubber Color - Red
  • Sponge Thickness - 1.9

$19.90 1 ea. Butterfly Sriver

• Color & Thickness - Black - Max

$32.00

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..