Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenergy 80

Recommended Posts

Başımıza nur topu gibi bir lastik daha geliyor aslında çok ekipman degiştiren birisi degilim ama tenergy 05 kullanıcısı olarak merak ettiğim bir lastik. Daha çıkmadı sanırım piyasaya bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba ufak tefek arastırdıgım kadarıyla:

Tenergy 80 Özellikler:

• Hız: 13,25
  • Spin: 11.25
  • Sünger Sertlik: 36

Bu Tenergy 05 ve tenergy 64 Karşılaştırılması:

Tenergy 05:

• Hız: 13
  • Spin: 11.5

Tenergy 64:

• Hız: 13,5
  • Spin: 10.5

gibi bir karşılastırma var sizlerinde bir bilgisi var ise paylasırsanız sevinirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuyu takip eden ve yorum yapan arkadaşlara tamemen katılmakla birlikte bir tutam tuz olması dileği ile;

Kanımca tüm firmaların yaptığı gibi pazarlama stratejisinden ibaret, Emre arkadaşımızın dediği gibi geometrisi ve sünger sertlikleri ile oynayarak tabiri caiz ise sepetteki "yumurtaları" çoğaltmaktır amaç. Kısaca daha fazla kar etmek. Serinin tamamını denemiş biri olarak Tenergy 05'ten aldığım performanstan en fazla memnun kaldım. Bana göre de yeni bir devrimsel nitelikte yeni jenerasyon çıkana kadar beklemekte yarar görüyorum. "Sparks" modelinin de bu mantığın devamı gibi görüyorum.

Tüm raketşör arkadaşlara selamlar, saygılar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..