Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa - Orhangazi'de Düzenli Antreman Için Partner Arıyorum.

Sezgin

Recommended Posts

Merhaba,

45 yaşındayım. Masa tenisine 10-11 yaşlarında başladım, lise ve üniversitede oynadım, fakat son 20 yıl aktif olarak ancak 2-3 yıl oynayabildim.

Bursa - Orhangazi'de düzenli antreman ve maç yapmak isteyen arkadaşlar arıyorum. Haftada en az 2, en fazla 4 gün ayırabilirim, hafta içi akşamları saat 19:00'dan sonra, Cumartesi ve Pazar günleri her hangi bir zamanda.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam,Bursa Dikkaldırım Spor Salonunda tüm Bursa ve ilçelerdeki masa tenisçilerinde gelip oynadığı derneğimiz var.Bize katılmak istemezmisin.Hafta sonları da gelsen yeter.Çok oyuncu var sana göre oyuncu muhakkak çıkar.Orhangazi'ye gitmektense senin gelmen daha mantıklı çok kişiyle tanışmış olursun.Aramızda senide görmek isteriz..Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Davet için teşekkür ederim. Bursa benim için uzak kalıyor, ben özellikle Orhangazi'de ikamet eden partner arıyorum. Şu anda Gemlik'li arkadaşlarım var, onlarla beraber oynamaya başladım. Bir süre düzenli antreman yaptıktan sonra derneğinize ziyarete gelmek isteriz - müsaade olursa farklı kombo raketler denemek istiyoruz, sizin oraya gelen arkadaşlarda vardır. Bu sefer deneyip beğendikten sonra satın almak istiyorum, şu anda kullandığım raketi deneme fırsatım olmadan satın aldım (tahta Andro Kinetic CF Light OFF- , lastikler FH/BH Stiga Neos Sound Synergy Tech 1.8 ) , özellikle hızlı ve spinli topları kontrol etmekte zorlanıyorum. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mermaba,Gemlikte Hakan hoca ve Mehmet abiler ver onlardaçokiyi oyunculardır.Sanada faydasıolur.Onları bulursan onlarla oynuyabilirsin.Benim elimde tahta Andro olup,lastiklerse max Bost tc kırmızı ve Bost tp 2.1 kalınlıkta lastik kombo raket bulunmaktadır. Bana 300 tl.ye bedel oldu beyenirsen uygun fayata sana verebilirim.Kendimse yasaka tahta ile oynuyorum.Hem kontrollü oynarsın hemde hücumyapabilirsin.İstersen anlaşabiliriz.Telf: 0537 336 9432 selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba Aydın-16,

Konu başlığında belirttiğim gibi Orhangazi'de ikamet eden arkadaşlar arıyorum - amacım zamanı en verimli şekilde değerlendirebilmek.

Hakan hoca ve Mehmet Yılmaz'ı tanıyorum, onların kendi çalışma grubu var, dişarıdan birileriyle ilgilenecek fazla zamanları yok, zaten şu anki seviyem onlara göre çok düşük. Raket konusuna gelince ben bir süre daha kendi raketimle oynamaya düşünüyorum, fırsat buldukça farklı kombo raketler deneyip önümüzdeki yıl değiştirmeye planlıyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Merhaba,

45 yaşındayım. Masa tenisine 10-11 yaşlarında başladım, lise ve üniversitede oynadım, fakat son 20 yıl aktif olarak ancak 2-3 yıl oynayabildim.

Bursa - Orhangazi'de düzenli antreman ve maç yapmak isteyen arkadaşlar arıyorum. Haftada en az 2, en fazla 4 gün ayırabilirim, hafta içi akşamları saat 19:00'dan sonra, Cumartesi ve Pazar günleri her hangi bir zamanda.

Selamlar,

Orhangazi MYO da öğrenciyim orhangazide düzenli antrenman yapacak bir partner arıyorum kendi ekipmanım var antrenmanlarımız ilerleyen seviyelerinde ekipman değişikliği de yapabiliriz yeterki oynayacak bir oyuncu olsun. Ilgilenirsiniz umarım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..