Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Oynama İmkanı En Çok Olan Şehirler

maske

Recommended Posts

istanbul en çok turnuva yapılan şehir her hafta iki uc yerde turnuva var diye biliyorum

bursa ise oyuncularıyla meşhur oyuncuların masatenisine olan sevadaları bam başka bunu forum buluşmasında gorduk zaten salonu en son terkeden bursa ekibi oldu tebrikler bir daha ersun hoca mehmet şen aydın demirkol faik hoca ve diğer ogrenci arkadaşlar vardı yurekten kutlarım onları

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa ile İzmir yer değiştirmeli

Gökhancım merhaba,

İzmiri yabana atma ya biliyorsun artık derneğimizde var haftanın 7 günü açık Zafer abi ve Ahmet abi devamlı ordalar geleni gideni bol yani.Bu arada sende bi ara Aynuruda al gelde oynıyalım ya abisini yenmekten bıktım napiyim :whistle: .Görüşmek üzere selamlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

banko zonguldak salon 7 gün açık birebir idman yapacak kişi çok, ulaşım problemi yok. yok yok yok :)

Osman hocam istanbulda memurum bana birlikte anrenman sözü ver drek yaptırıp tayinimi geleyim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence masatenisi 2. plana koy önce iyi bi üniversiteye git sonra illaki oynayacağın birisini bulursun. iyi bi üniversiteye gidip iyi biyerlere geldiğinde istediğin heryere gidip oynarsın :)

Katılıyorum. Önce istediğin bölümü seç, sonra o bölümü okumak istediğin üniversiteyi/üniversiteleri seç. Masa tenisi oynanabilirliği gibi bir faktörü bunlardan sonra düşünebilirsin ancak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum. Önce istediğin bölümü seç, sonra o bölümü okumak istediğin üniversiteyi/üniversiteleri seç. Masa tenisi oynanabilirliği gibi bir faktörü bunlardan sonra düşünebilirsin ancak.

tabi abi onları belirledim zaten şimdi bakıyorum en çok puan hangisindeyse en çok puan barajı da onda birbiriyle paralel yani. Artık nasıl olacak bilmiyorum istanbulu ben çok istiyorum ama orada istediğim bölümün puanı çok yüksek ne yapacağım bilmiyorum valla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başkalarının da dediği gibi önce iyi bir üniversite ve bölüm düşün, sonrasında masa tenisi ortamı varsa hemen katıl, yoksa kendin oluştur. Bu konudada sabırlı ol, KTÜ'de ilk 1,5 senemde sadece gidip masa tenisi oynayanları izledim, sırf iyi birini bulayım da maç yapayım diye :( sonrasında ortam gelişti ve bana katılmak isteyenler arttı. Eminim gideceğin yerde oynayan bulursun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başkalarının da dediği gibi önce iyi bir üniversite ve bölüm düşün, sonrasında masa tenisi ortamı varsa hemen katıl, yoksa kendin oluştur. Bu konudada sabırlı ol, KTÜ'de ilk 1,5 senemde sadece gidip masa tenisi oynayanları izledim, sırf iyi birini bulayım da maç yapayım diye :( sonrasında ortam gelişti ve bana katılmak isteyenler arttı. Eminim gideceğin yerde oynayan bulursun.

abi öyle diyosunda artık ben milleti masa tenisine yönlendirmekten onları bu spora teşvik etmekten bıktım artık kendimi bu spora adamış profesyonel kişilerle oynamak istiyorum inşallah iyi bir üniversiteyi kazanırsam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..