Jump to content
Masatenisi.org Forum

2012 Los Angeles Open : Oh Sang Eun - Xin Zhou

Bora

Recommended Posts

Xin Zhou, İstanbul Büyükşehir Belediyesi takımında 2 sezon önce oynamış olan oyuncudur. Maçın seyir zevkinden ziyade bu tanıdık oyuncuyu bir de üst düzey oyuncu karşısında görün istedim. Maçı 4-2 Oh kazanıyor. Arada güzel ralliler var. Oh'un maç sonunda yaptığı sempatik hareket seyircilerin hoşuna gidiyor.

Farklı bir kameradan maçın son anları :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi Zhu Zhou diye biliyorum ben onun ismini , videoda da pek tanıdık gelmedi açıkçası...

arkadaşları ona zuzu diye sesleniyordu. belki o yüzden aklında bu şekilde kalmıştır. boyu, stili ve tavırlarıyla kendini çok belli ediyor. ligde beraber maç yapmadan önce hakem masasının üstünde duran lisansını görmüştüm. hatta doğum tarihi 1999 yazıyordu. 89 olması gerekirken yanlış yazılmış. uzun boylu olmasa inanırdık zira ondan önceki sene oynayan çinli ondan büyük olmasına rağmen çok küçük duruyordu :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarı finalde yokmus ama finalde koymuslar masayı falan :)

ülkemizdeki aksaklıkları bazen eleştiriyoruz ama koskoca amerikada bile durum farklı değil. bu durumun parasıyla, puluyla, teknolojisiyle, kültürüyle değil de insanların, özellikle de yöneticilerin masa tenisine bakış açısıyla ilgisi var. cidden bu spora önem vermiş olsalardı kolaylıkla bir pro tour final ortamı hazırlanırdı. oh'un ve dima'nın yerinde olsam bu turnuvaya bir daha katılmazdım. havluluk bile koymamışlar. adamlar yüzlerini sildikleri havluları masa altına atıp tekrar kullanıyor. çok enteresan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ülkemizdeki aksaklıkları bazen eleştiriyoruz ama koskoca amerikada bile durum farklı değil. bu durumun parasıyla, puluyla, teknolojisiyle, kültürüyle değil de insanların, özellikle de yöneticilerin masa tenisine bakış açısıyla ilgisi var. cidden bu spora önem vermiş olsalardı kolaylıkla bir pro tour final ortamı hazırlanırdı. oh'un ve dima'nın yerinde olsam bu turnuvaya bir daha katılmazdım. havluluk bile koymamışlar. adamlar yüzlerini sildikleri havluları masa altına atıp tekrar kullanıyor. çok enteresan.

O katılım parasını sana verseler hava alanından limuzin kiralayarak salona gidip gelirdin Bora :D

O adamların gelmesi için inanılmaz para veriyorlar, arada hatrı olan birkaç kişi de var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..