Jump to content
Masatenisi.org Forum

Silgi Ile Su Bazlı Lastik Temizleme

maze42

Recommended Posts

Ben denedim, eğer tek ve ince bir katman olarak sürüldüyse yapıştırıcı, özellikle de tenergy 05 gibi bir lastikte direkt yapıştırıcı ile birlikte süngeri de alıp götürmekte. Uyarmakta fayda var.

Aynen. Tecrübeyle sabit. Eğer lastik 3-4 kez yapıştırılmış ise önce el ile biraz yer açıp daha sonra silgi ile sökme işlemi yapılabiliyor. Yoksa süngeri yumuşak lastiklerde sünger kopma olasılığı çok yüksek. Daha önce benzer bir konuda lastiği her sökmede yapıştırıcıyı temizlemenin gerekli olmadığını okumuştum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben hiç denemedim, şu ana kadar ne gördüm ne de duydum. Aklıma da gelmedi işin açığı... çok ilginç geldi...

Muammercim, bu videoyu ben kaydettim, silgiyle biraz hızlı yapınca yine sünger kopartıyor, sadece parmak fazla ısınmasın diye denemiştim, Allah korusun sürtünmeden kıvılcım çıkarıp yangın çıkmasın dedim, yavaş yavaş yapınca gayet güzel oluyor..

not: videodaki eller bana ait değil, bir bayan arkadaşa el mankenliği yapması için ricada bulunmuştum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu iş için üretilmiş bir ürün mevcut : http://www.tabletenn...-sponge-neottec

Bora bu sünger sadece tahtadan yapıştırıcıyı sökmek için üretilmiş sert bir sünger sanırım, ben aldım kargoda henüz, lastikten sorunsuz çıkaracağını sanmam, bakalım deneyip göreceğiz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora bu sünger sadece tahtadan yapıştırıcıyı sökmek için üretilmiş sert bir sünger sanırım, ben aldım kargoda henüz, lastikten sorunsuz çıkaracağını sanmam, bakalım deneyip göreceğiz...

abi altında öyle yazıyor ama ben bunu lastik için denedim ve olumlu sonuç aldım. yoksa önermezdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi altında öyle yazıyor ama ben bunu lastik için denedim ve olumlu sonuç aldım. yoksa önermezdim.

eyvallah, ben de bir taşta iki kuş vurmuş olmuşum demek ki...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Konuyu belki hortlatıyorum ama bir kaç sorum olacak ;

Elimde andro hexer lastik var lastikteki yapıştırıcıyı nasıl temizleyebilirim parmağımı sürtüyrum hatta bez ilede denedim bir reaksiyon yok :)

Ama rakza 7 soft lastikteki yapıştırıcıyı kolayca temizledin.

Yapıştırıcıyı temizlemesem öyle tekrar kullansam bir zararı olur mu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuyu belki hortlatıyorum ama bir kaç sorum olacak ;

Elimde andro hexer lastik var lastikteki yapıştırıcıyı nasıl temizleyebilirim parmağımı sürtüyrum hatta bez ilede denedim bir reaksiyon yok :)

Ama rakza 7 soft lastikteki yapıştırıcıyı kolayca temizledin.

Yapıştırıcıyı temizlemesem öyle tekrar kullansam bir zararı olur mu

ben zaten bi kere temizledim bi 3 saat surdu sonra kafayı yememek için direk üzerine yapıştırdım çok bi sıkıntı olmaz zannediyorum biraz hız artabilir. Ama zararı olmaz ve yapıştırıcıdan yapıştırıya fark var bazıları şak diye çıkıyor mesela
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..