Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü 26 Ağustos 2012 Turnuvası Sonuçlar

Recommended Posts

myaziciogluq.jpg

BAHÇELİEVLER MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE ,

26 AĞUSTOS 2012 TURNUVASINDA DERECEYE GİREN SPORCULAR

1-) TAHSİN KALAY

2-) KADİR BARAN

3-) İMDAT YILMAZ

4-) EYÜP DURSUN

5-) UĞUR ÇELİKYAY

6-) TANER SOLMAZ

7-) ABDULKERİM KAYMAK

8-) EKREM DİRİARIN

TESELLİ BİRİNCİSİ

ZEKİ KESKİN

DERECEYE GİREN SPORCULARIMIZI TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

meydanı boş buldum ne yapayım elime gecen fırsatı iyi değerlendirdim aslında iyi oyuncular vardı mesala yarı finalde zor 3.2 aldım finalde ise kadir baran gibi yllarını vermiş bu işe ilk defa onu yendim bora teşekurler sağol mustafa abi sen nerelerdesin yaho orda olman lazımdı bidakinde artık

Tebrik ederim Tahsin....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahçelievler'deyim ben de kayıt olmayı düşünüyorum. :)

Bu arada dereceye giren, giremeyen herkesi tebrik ederim.

Salonun iletişim numaraları var, kayıt olmak isteyenlere tavsiye ederim. Partner için ise mesaj atın görüşüp haberleşelim. 'huorfefalas' penhold oynuyor iseniz sizinle ayrıca görüşmek isterim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarın turnuvaya gelicegim . tatil yüzünden 4-5 aydır oynayamadim masatenisi . Erken gidip antreman yapma imkanim varmi acaba . ve hala kayıt olmadım :( malum partner sorunu. Kayıtlı kisiler yada kayıt olmayı düşünenler varsa mesaj atabilirlermi bana

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:bye:

avrupa yakasının aynı zamanda bize yakın en iyi salon bence muhsin yazıcı oğlu spor kompleksi

bugun son gidişimdi bayrampaşaya mukemmel bir yer ama bir turlu oranın sistemine ayak uyduramadım benim sadece hafta sonum var cumartesi ve pazar cumartesi bayrampaşaya tercihim pazarda biryerde turnuvadayım mutlaka ama cumartesi bayramapaşaya gi,ttiğim zaman 15 ten aşagı gidemem 17 oldumu yasak gunluk ucret odesn bile oynayamıyorsun ole kuralar vs.sıkıldım ordan en iyisi bahceli evler turnuvası yine pazar gunu saat 11.30 bir aksilik olmasa ordayım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

eylül turnuvasına katılamadığım için üzgünüm. ama ekim turnuvasında mutlaka orada olmaya çalışacam. en büyük rakibim eyüp abi ve tahsin abi olacak sanırım :)

Çok güzel bir turnuva kaçırmışsın.Bi dahaki turnuvaya bekleriz.

Bu arada hedef büyütmüşsün.Ama hayal kurmak güzel.İnsan hayal ettikçe yaşar.

Bende veteranda Waldneri yenmeyi düşünüyorum.Bakalım hayırlısı... :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eyüp abi. ben xıom lastiği çıkardım. dah ayavaş olan yasaka raksa7 yi taktım. biraz daha yavaş yani bayağı bir yavaş eski lastiğime göre. yeni lastiğime alışırım ekim turnuvasına kadar. karşıma çıkmaaa :D bu arada tozkoporan da ki süper lig maçlarını izledim. çok şey öğrendim. kork benden :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..