Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Turnuvası ( 26 Ağustos )

Recommended Posts

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazicıoğlu Spor Kompleksinde ,

26 Ağustos 2012 tarihinde,

herkese açık, amatör masatenisi turnuvası düzenlenecektir.

myaziciogluq.jpg

TURNUVA BÜTÜN AMATÖR MASATENİSÇİLERE AÇIK OLUP , YEDİDEN YETMİŞŞE HERKES KATILABİLİR.

dsc04006zb.jpg

Turnuva saat 12:00'da başlayacaktır.Turnuvaya katılacakların, bir saat önceden salonda olup ,kayıt yaptırmaları rica olunur.

NOT : Turnuva tarihleri değişebilir. Değişiklikler bir hafta önceden haber verilecektir.

SALON HAFTALIK OYNAMA SAATLERİ

ÇARŞAMBA - PERŞEMBE - CUMA

MİNİKLER ----> SAAT 10:00 ~ 13:00 ARASI

SPORCULAR ----> SAAT 13:30 ~ 15:30 ARASI

YETİŞKİNLER ----> SAAT 16:00 ~ 21:30 ARASI

CUMARTESİ

SPORCULAR ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

(Turnuva günleri hariç)

PAZAR

YETİŞKİNLER ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

KATILIM ÜCRETİ : 5 TL

DANIŞMA TELEFON : 0 212 6523497

ANTRENÖR : İSMAİL HOCA

ANT. CEP : 0 536 5488008

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİ)

HARİTA İÇİN TIKLA...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ferdi yapıldıgını biliyorum ki daha once katıldım ben guruplar oluşuyor guruplarda ilk iki bir ust tura dıgerleri teselliye kalıyor hep cumartesi yapıldı şuanakadar ama karar yinede ismail hoca veriyor pazar gunu olması durumunda katılımın cogalacagından bende eminim ben zaten zar zor yetişiyorum acıkcası inşallah pazar olr bizde faydalanırız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva tarihi 26 ağustos pazar gününe alınma gibi bir ihtimali olunabilirse cumartesi çalışan arkadaşların büyük bir çoğunluğunun katılma şansı yüksek olur ilgilenen arkadaşlarıma teşekkürler... :bye:

pazar gününe çekilebilme ihtimali olabilirse katılım iki kat daha fazla artacağını düşünüyorum. cumartesi çalışıyoruz malesef

Salon durumuna göre , bir daha ki Turnuvanın pazar günü yapılması planlanıyor.

Bu turnuva, bir değişiklik olmazsa 25 agustos cumartesi yapılacak.

yaş grupları olacak mı ? turnuva eleme usulü mü olacak ? grup oluşturulacak mı?...bilgi verebilirseniz. teşekkürler

Yaş grupları oluşturulmayacak.

Rastgele dörtlü veya beşli gruplar oluşturulup , grup birinci ve ikincileri , gruptan çıkıcak.

Sonra eleme usulü finale kadar devam edecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eyüp abi. inş. bir aksilik olmasa bende gelecem ama bayağı bir hamladık. ramazan dolaysıyla hiç oynayamadık. sıkı bir antrenman gerekiyor bize. benden söylemesi :D

Turnuvaya bir saat erken gelip antreman yapsak yeter...:)

Zaten bizim forma girebilmemiz için dört tane çinli ile üç ay çalışsak yetmes. :lol:

Eyüp bey turnuva saatini sabah 09,00 alsaydınız daha iyi olmazmıydı. 1.de belli olmuş olurdu. 12 den sonra gelenlerde muhabbete katılırlardı.

:fildir::whistle: Nası anladın Mustafa abi bravo.bi madalya alalım dedik onuda açık ettin.

tarih ve saati değiştiricem artık...Bu arada bey olamadık daha eyüp desen yeter... :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) dört çinli değil. çin halk cumhuriyetindeki tüm masatenisi ve kugfu ustaları gelse bizi bu saatten sonra anca 50 yaş üstü yarışmalar için hazırlayabilirler. bizde kabiliyet olsa sen şu anda eyüp samsanow, bende ekrem lin olmuştukk. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet bir bahceli evler turnuvası daha geride kaldı çoğu yeni oyuncuların oluşturduğu bir turnuvada finali ben ve yılların eskitemediği kadir hocayla aramızdaki final maçıyla sonlandı ilk defa kadir hocayı finalde yenmenin zevkini tattım katılan herkesi tebrik ediyorum bundan sonrada her pazar zindespor kulubunde turnuvada olacam programım bu 3 aya kadar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haftasonu nerede olduğun şimdi belli oldu

evet bir bahceli evler turnuvası daha geride kaldı çoğu yeni oyuncuların oluşturduğu bir turnuvada finali ben ve yılların eskitemediği kadir hocayla aramızdaki final maçıyla sonlandı ilk defa kadir hocayı finalde yenmenin zevkini tattım katılan herkesi tebrik ediyorum bundan sonrada her pazar zindespor kulubunde turnuvada olacam programım bu 3 aya kadar

,

Hafta sonu nerede olduğun şimdi belli oldu. Biz de Zinde de dedik kesin önemli bir şey vardır yoksa gelmemezlik yapmaz dı demiştik. Ama değmiş Tahsin cim tebrik ederim. Bu hafta sonu Zinde'ye gelebilirsem görüşürüz. Gelemezsem şampiyonluk hediyen Özcan da. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..