Jump to content
Masatenisi.org Forum

2012 Londra Olimpiyatları

Cevdet Çağlar

Recommended Posts

Böylece olimpiyattaki son çinli "milli" masa tenisi oyuncumuz da elenmiş oldu Söyleyecek laf bulamıyorum ben bu insanlara en kolay geliştirilebilecek bir spor iken masa tenisi yine en sonlardayız ülkemizdeki spor sadece futbol,basketbol,voleybol bunlardan ibaret bütün yatırımlar bu dallara yapılıyor sanki bunlarda da çok iyi yerlere geldik ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böylece olimpiyattaki son çinli "milli" masa tenisi oyuncumuz da elenmiş oldu Söyleyecek laf bulamıyorum ben bu insanlara en kolay geliştirilebilecek bir spor iken masa tenisi yine en sonlardayız ülkemizdeki spor sadece futbol,basketbol,voleybol bunlardan ibaret bütün yatırımlar bu dallara yapılıyor sanki bunlarda da çok iyi yerlere geldik ya

sanki onlarda da çok bişey yapsak hak vericem diyecem ki tamam onlara yapıyolar başarılı da oluyoruz .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora - zjk

samsonov - zjk

maze - mizutani

bu maçları nereden izleyebiliriz, var mı kaydeden yükleyen youtubeda bulan yastık altında saklayan...

http://www.turkiyeyasaka.com/videolar/2012-olimpiyatlari-bora-vang-zhang-jike

Bora ZJK maçını buradan izleyebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..