Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması Yeni Fotolar..

Recommended Posts

Arkadaşlar,bu konu ile ilgili çok başlık olduğu için yeni konu açma gereği duydum..Zannediyorum bu fotolar sadece bende mevcut,çünkü final maçları oynanırken salon boşalmış ve salonu biz Bursa ekibi kapatmıştık..Kırmızı grup ferdi ve Mavi grup ferdi kupa törenlerini kendimiz yaptık..300 e yakın foto daha var..Buradan atmak zor olacak..Ben de en yakın zamanda Face den atmayı düşünüyorum.. Şimdilik birkaç foto..Herkese Selamlar..

İşte Bursa Ekibi..

9wrgb.jpg

9wrj3.jpg

9wrk1.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abi fotograflar icin tesekkurler.

Basta Aydin abim olmak uzere tum bursa ekibiyle tanismaktan onur duydum.

Dereceye giren Aydin abimi ve diger arkadaslarimi tebrik ediyorum.

Tum bursa ekibine sevgi ve selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese teşekkürler..Genç kardeşimiz Bosch tan Gökhan beyin oğlu İlhan..İlköğretimi bu sene bitirdi..Gökhan kardeşimin emekleri büyük tabiiki..Yarı finalde Adem kardeşimizi eledi..Aydın ile (2 Bursa lı) final oynadılar..Geleceği parlak İlhan ımızın..

Diğer fotoları nihayet atabildim facebook a...Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..Herkese Selamlar...

http://www.facebook....=1&l=b6870fab8c

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese teşekkürler..Genç kardeşimiz Bosch tan Gökhan beyin oğlu İlhan..İlköğretimi bu sene bitirdi..Gökhan kardeşimin emekleri büyük tabiiki..Yarı finalde Adem kardeşimizi eledi..Aydın ile (2 Bursa lı) final oynadılar..Geleceği parlak İlhan ımızın..

Diğer fotoları nihayet atabildim facebook a...Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..Herkese Selamlar...

http://www.facebook....79254607&type=3

Ben İlhan'ı Bursa'da çok beğenmiştim. Özellikle servis karşılaması ve yumuşak bileği çok hoşuma gitmişti. Umarım daha büyük başarılar elde eder...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben İlhan'ı Bursa'da çok beğenmiştim. Özellikle servis karşılaması ve yumuşak bileği çok hoşuma gitmişti. Umarım daha büyük başarılar elde eder...

Burak cım, Gökhan bey,yakinen ilgileniyor İlhan ile..Bursa da Süper lig oyuncuları ile idmanlar yapıyor..Bu azmi ile devam ederse,bende inanıyorum ki İlhan çok daha iyi olacak gelecek yıllarda..Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam çok güzel resimler........9. Forum buluşmasında bazı aksaklıklar olmuş anladığım kadarı.Ben işlerimin yoğunluğu sebebiyle gelemedim.Ama bu tür aksaklıklar biz forum üyelerimizin beraberliğini bozamaz....Yinede güzel olmuş.

Sağol Yılmaz hocam..Ufak tefek şeyler bunlar..Bence gayet güzel 2 gün geçirdik dostlarla..Kaçış yok bi daha ki buluşmada sizi de görmek istiyoruz.. :bye: ..Katılmak sizden, fotolar benden..Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Hocam fotoğraflar için teşekkürler. Epey bir emek sarfetmişsiniz.

Ayrıca ödül töreninde Bursa lılar yalnız kalmasın diye trübünde sizleri alkışladık birkaç arkadaş ile birlikte.

Sağolun Mustafa hocam..Bayağı geç vakitti zaten,arkadaşlar uzak yollardan gelmişler,gitmeleri normaldi.Problem değil ,bu buluşmada dükkanı biz kapattıkk.. :bye:..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa ekibini seviyorum. İçlerinde uzun zamandır tanıdığım abilerim ve kardeşlerim var. Bu işe gönül vermiş centilmen bir grup. Bu kişiler içinden kiminle maç yaparsam yapayım hep dostluğun kazandığını hissedebiliyorum. Sadece masa tenisi oynanıyor ve bitiminde maç öncesi muhabbetler devam ediyor. Herkes böyle değil maalesef. Başarılarınızın devamını dilerim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa ekibini seviyorum. İçlerinde uzun zamandır tanıdığım abilerim ve kardeşlerim var. Bu işe gönül vermiş centilmen bir grup. Bu kişiler içinden kiminle maç yaparsam yapayım hep dostluğun kazandığını hissedebiliyorum. Sadece masa tenisi oynanıyor ve bitiminde maç öncesi muhabbetler devam ediyor. Herkes böyle değil maalesef. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sağol Bora cım..Gerçekten dediğin gibi,ben de aslen İzmir li olmama rağmen,bu sporu gerçek anlamda, Bursa daki samimi,vefakar arkadaşlar ve sıcak arkadaşlık ortamı sayesinde daha da sevdim..Tabii derneğimizin kuruluşu sayesinde de güzel bir birliktelik ve çalışma ortamı yakalandı Bursa da..Eh ne diyelim Allah bozmasın..Ve de darısı diğer illerimizin başına..Biz de sizleri seviyoruz..Hayat felsefemiz ve de en sevdiğim şarkı ve de en büyük hayalim...Keşke olsaa..(Küçük şeylere takılıp kalmasak..!)

İnsanlar el ele tutuşsa,birlik olsa.......Hayat bayram olsa..... :bye: ...Tüm kardeşlerime Selamlar...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam öncelikle resimler için gönülden teşekkür ederim.Benim aldığım birincilik ödülümde seninle, Aytekin abinin payı çok büyük.Bu ödülü sizlere vermek isterim. Rıdvan kardeşimide ayrıcana tebrik ediyorum.Meslektaşımdan gurur duyuyorum.Şu anki hedefim Ekim ayında Caferağ spor salonunda düzenlenecek olan masa tenisi müsabakasına hazırlanmak.Müsabakayı Fenerbahçe Veteran Derneği düzenliyecek.Hedefimiz Bursa ekibi olarak orada ses getirmek.Herkese selamlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam öncelikle resimler için gönülden teşekkür ederim.Benim aldığım birincilik ödülümde seninle, Aytekin abinin payı çok büyük.Bu ödülü sizlere vermek isterim. Rıdvan kardeşimide ayrıcana tebrik ediyorum.Meslektaşımdan gurur duyuyorum.Şu anki hedefim Ekim ayında Caferağ spor salonunda düzenlenecek olan masa tenisi müsabakasına hazırlanmak.Müsabakayı Fenerbahçe Veteran Derneği düzenliyecek.Hedefimiz Bursa ekibi olarak orada ses getirmek.Herkese selamlar.

Aydın kardeşim estağfurullah..O öncelikle senin azmin ve de başarındır..Bizim de zerre kadar katkımız varsa ne mutlu bize..Sen Bursa nın gururusun..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eyvallah hocam sağolasın.Akşam yine antremana gittik ama sizleri göremedik.Oruç ağır geldi herhelde.

Aydın kardeş,okulda biliyorsun yaz spor okuluna devam ediyoruz..Çocukları çalıştırırken biraz yorulduk herhalde,gözüm kesmedi şahsen..Yaşlandık mı ne?..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..