Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hexer Hd

Recommended Posts

öncelikle herkese selamlar tavsiyeler ve harika yorumlar üstüne bir çift hexer hd aldım avalox p700 tahtaya kombine ettim ve bısüredir oynuyorum almadan önce tenergy 05 le karşılaştırmalarını okurken hd ye çok sert olduğu şeklinde hatta bazı kişilerin 05 den bile sert ve hızlı olabilceği yorumlarını görmüştüm ( yanlış hatırlıyorsam af ola ) ancak kendı denediğim kadarıyla hd nin 05 e hiç benzemediğini çok daha kontrollu ona nazaran daha yavas spin olarak da 05 ın bı gomlek altında olduğu kanaatindeyim oncekı lastıgımde 05 oldugu için spin ve hız konusunda ondakı hazzı alabılmıs degılım ancak kontrol ve topun lastıge bıraz gomulup hıssıyat vermesı tenergynın ustune cok ıyı geldı :) bu konuyu tekrar acmamın sebebı hem kendı goruslerımı belırtmek hemde yenı almayı dusunen arkadaslara bıraz da olsa fikir edinmeleri için yarımcı olmakdır açıkcası tahmin ettiğim gibi bi lastikle karşılaşmadım deneyince ancak hiç pişman olmadım aldığıma alıştıkça o kadar iyi geldiki elime kombinasyon da çok tatlı oldu herkese bol masa tenisli günler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hızdan kasıt biraz değişkenlik gösterebiliyor. Tam asıldığınızda yani sert bir spin yaptığınızda hd çok hızlı hatta t05 kadar hızlı bence. Tam karar vermek için aynı tahta üzerinde denemek lazım ya neyse....

ama hd çok zıplak değil yani yavaş vuruşlarda ilk temasta vs t05'ten daha yavaş ve dolayısıyla daha kontrollü geliyor olabilir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..