Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Clipper Cr Wrb

Recommended Posts

Ttnpp.com da 'sold out' satılmış durumuna geçtiği için alamıyorum aynı siteden stiga'dan muadil arıyorum tam muadili olması imkansız ama yakın bişeyler tavsiye etmenizi bekliyorum Optimum serisi var orada optimum carbo olabilirmi deneyen kullanan vardır bi yardım ederseniz sevinirim

İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biraz yanlış anlaşıldım galiba :) www.ttnpp.com dan alışveriş yapıcam oradan clipper cr wrb almak istiyordum fakat kalmamış(satılmış) orda muadil olarak bana ne önerebilirsiniz Optimum carbo yu gördüm nasıldır muadil olabilirmi veya ordaki başka stiga tahtalar var onlardan muadil önerebilirmisiniz ? demek istemiştim

o sitedeki stiga tahtalar = http://ttnpp.com/shop/blade-stiga-c-5_25.html?page=1&sort=20a

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında anladımda Clipper Wood'u çok beğenen birisi olarak Clipper arayan birisini görünce dayanamadım. :(

Sitedeki diğer Stiga tahtaları denemediğim için bilemiyorum. İlla Stiga olsun demezseniz yine denememiş olmakla beraber Yasaka Max Wood'un Clipper Wood'da benzediğini duymuştum. Yine Avalox P700 de seçenekler arasına alınabilir. Ayrıca DHS PG7 katmanlarına bakılınca Clipper Wood'a benzeyen bir tahta gibi duruyor, hem de oldukça hesaplı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o seçenekler arasında en yakını optimum carbo. carbo dediğine bakmayın hissi daha çok tamamı ağaç tahtalar gibi.

ama bakıyoru mda fiyatı da 75 dolar + kargo. yani 135-140'TL'yi bile geçebilir.

o yüzden siz http://www.masatenisi-market.com/index.php?do=catalog/showLabel&labels=152-2,233-3

bu siteden bir clipper alın bence...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biraz yanlış anlaşıldım galiba :) www.ttnpp.com dan alışveriş yapıcam oradan clipper cr wrb almak istiyordum fakat kalmamış(satılmış) orda muadil olarak bana ne önerebilirsiniz Optimum carbo yu gördüm nasıldır muadil olabilirmi veya ordaki başka stiga tahtalar var onlardan muadil önerebilirmisiniz ? demek istemiştim

o sitedeki stiga tahtalar = http://ttnpp.com/sho...page=1&sort=20a

Naçizane fikrim Tam clipper tarzı bir tahta olmasada iyibir tahta olan hybrid wood düşünülebilir.

O sitede var diye biliyorum ve fiyatı oldukça indirimliydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese yorumlarından tavsiyelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, özel mesajdan çok fazla yardımcı olan Tsubasa ve Saadettin abime ayrıca teşekkürü borç bilirim. An itibariyle Stiga Tube Carbo sipariş ettim buradan (Türkiyeden) yarın elimde olucak büyük ihtimalle.

Herkese çok teşekkür ediyorum konu kilitlenebilir.

İyi forumlar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..