Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yol Arkadaşı

Rıdvan

Recommended Posts

Merhabalar.

Forum bulusmamiza cok az sure kalmisken boyle bir konu acma ihtiyaci hissettim.

Belki bende dahil arkadaslarimiza bir yarari olur.

Buraya herkes nereden katilacagini araci varmi yokmu araci varsa yol arakadasi istermi isterse kac kisilik yeri var yazarsa araci olmayipta bulusmaya gideceklerin katilimini dahada kolaylastirabiliriz.

ilk ben yazayim istanbul pendikten gelecegim ve aracim yok, aracla gidecek ve araci musait olan arkadaslara katilmak isterim.

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cuma akşamı avupa yakasından yola çıkacak arkadaşlara 1 kere daha düşünün derim. Malum FSM köprüsündeki çalışmalar nedeniyle anadolu yakasına geçmek 4-5 saat sürüyor. şaka gibi malesef. ben olsam cumartesi 6-7 gibi yola çıkarım. bu uyarım otobüsle gidecek olanlar için özellikle

Uyarın için teşekkürler Hakan. Ben de durumun farkındayım ama Cuma akşamdan gidip biraz antrenman yapmak istiyorum hem de erken gelenlerle yurtta gırgır şamata yaparız. Cumartesi sabahtan gitme fikri çok sıcak gelmiyor bana, o zaman buluşmadan bir şey anlamam diye düşünüyorum. Ama trafikte çile çekme durumu da var dediğin gibi. Harem'e geçip ordan gitmek daha kolay olur sanırım, o yolu denerim büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Günaydın,

İstanbul Pendik 'ten katılacağım, aracımla gitmeyi planlıyorum. aracım müsait, birlikte gelmek isteyen 3 arkadaş için yer var..

Merhaba yola cikma saatiniz uygun olursa size yoldaslik etmek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bursa ekibinden ses yokmu?

bursa dan gidecek arkadaslar ne zaman gidecekler acaba. arabayla giden varsa arkadas olabilirim.

Bildiğim kadarıyla Bursa ekibi Cuma yola çıkıyor. Ancak kendi içimizde araç durumunu ayarladığımız için burada pek ses çıkmamış olması olağandır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..