Jump to content
Masatenisi.org Forum

Penhold'da Backhand

Recommended Posts

Merhabalar öncelikle ben Antalyadan katılıyorum aranıza bu sporu 4 yıldır yapıyorum.Babam antrenörümdü.Shakehands tutuşu ile öğrendim ama son 1 yıldır da penhold a geçmeyi denedim.Forehand ve forehandspinlerim çok iyi ama backhand de biraz sorun yaşadım.Bana bu sorunu düzeltmem için ne gibi önerilerde bulunursunuz teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok zor bir şey değil aslında, tabi eğer tutuşunu yanlış şekilde oturtmadıysan. Wang Hao'yu her ne kadar sevmesem de arkadaşların da söylediği gibi bu işin üstadı o. Bol bol maç videolarını izleyerek ve izlerken topun nasıl gittiğine değil bileğin, dirseğin kolun ne şekilde savrulduğunu anlamaya çalışırsan kısa sürede hatanın farkına varacaksın emin ol. Penholder olarak verebileceğim tek tavsiye bu, işi kaptıktan sonra bol antremanla iyice oturtursun. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok zor bir şey değil aslında, tabi eğer tutuşunu yanlış şekilde oturtmadıysan. Wang Hao'yu her ne kadar sevmesem de arkadaşların da söylediği gibi bu işin üstadı o. Bol bol maç videolarını izleyerek ve izlerken topun nasıl gittiğine değil bileğin, dirseğin kolun ne şekilde savrulduğunu anlamaya çalışırsan kısa sürede hatanın farkına varacaksın emin ol. Penholder olarak verebileceğim tek tavsiye bu, işi kaptıktan sonra bol antremanla iyice oturtursun. :)

Teşekkür ederim :) Bende gergelly apha tahta var penhold oynayanlar için o tutşun ayrı tahtası mı var ?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..