Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması Kullanıcı Ekipmanları Listesi

Recommended Posts

Arkadaşlar Tsubasa'nın önerisi ile buluşmaya getireceğimiz ekipmanlarımızla ilgili bir liste oluşturalım diyoruz. Bu başlık altında herkes ismini , kullandığı ekipmanı ve yanında getirmeyi düşündüğü diğer ekipmanlarını yazarsa bunu buluşma öncesi bir liste halinde buluşmada ilan ederiz. Herkes bu listeden faydalanarak incelemek istediği , denemek istediği ekipmanlar için derli toplu bir listeden faydalanmış olur. Bu başlığı buluşmaya kadar göremeyip yazamayanlar da listeye kendi ekipmanlarını buluşma esnasında eklerler.

Enes YAYLACI

Kullandığım : Avalox P700 / DHS Hurricane 3 / Tenergy 05 fx

Yanımda olacak ekipmanlar : Donic Waldner Senso Carbon tahta / Stiga Clipper Wood Tahta / Stiga Carbosound Lastik / Ve bir çok eski lastik ( genelde çin )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Z. YILDIZ

Avalox P700 FL,Tibhar 1Q, joola X-plode sensitive,

Avalox P700 FL,xiom vega europe, friendship 720 fx

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta : Avollo AVX Tosios

Lastikler : Stiga Calibra LT Spin , Andro Hexer HD

NOT : Ama gönlünden kopup bir adet Kırmızı Hexer HD 2.1 verene gönlümü ve LT Spinimi veririm :)

Benim gönlümden sıfır hd mi vermek geçti ama sende tosiosunu gönülden koparacaksan :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aurus soft'u ile sorun yaşayan var mı? Ben 3 tane aurus soft aldım tamamında topun lastiğe en çok temas ettiği bölgelerde pütür ile sünger arasındaki bağ koptu. Lastik ayrı sünger ayrı duruyor öyle...

Siyahta bu problemi yaşamadım ama sadece bir tane siyah aurus soft kullandım o da daha yeni...

Ozan ben 7 aydır siyah a.soft kullanıyorum birkaç kezde sökup taktım herhangi bir sorun yok henuz.Bu konuyu seninle istişare edelim İzmit te

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..