Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tekrar Forumdayız....

Burak Karatatar

Recommended Posts

Bu forumda eski hesabım ( ya da yasaklanan hesabım) kaç senedir vardı bilemiyorum. Ancak yıllarca bu forumda yazdım, yazmaktan ve okumaktan zevk aldım. Bilgilerimi paylaştım, bilgi aldım ve güzel arkadaşlıklar edindim. Yakın bir zamanda tatsız bir olay ile sizlere (forum üyelerini ve yöneticilerine) rahatsızlık verdik. Olayları tekrar anlatıp açmanın gereği olduğunu düşünmüyorum o nedenle irdelemiyeceğim.

Olaylar sonuçlandıktan sonra forum yöneticilerimiz haklı olarak bizi forumdan uzaklaştırdı ve haklılardı. Daha sonra Tufan abi ile oturup konuştuk ve bize mantıklı bir şekilde yaptığımız hatalardan bahsetti. Kısa bir süre önce de yeni bir hesap ile (Burak Karatatar) foruma tekrar dahil oldum. Bunda Tufan abinin desteği ve emeği çoktur. Yalnız ricam bunun forum buluşmasına katılmak için yapıldığının düşünülmemesidir.

Sadede gelirsek forumda yaptığımız yanlış davranışlar ve hatalı hareketlerimizden dolayı kendi adıma ve arkadaşım Ekrem Çelik adına tüm forum üyelerinden ve yöneticilerinden özür diliyoruz. Kısacası forumda verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı kusurumuza bakmayın. Bundan sonra hep güzel yazılar yazmak dileğiyle :)

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak arkadaşımızın da bahsettiği üzere, forumda bazı tatsız olaylar yaşadık. bende 2003 senesinden maze nicki ile foruma üyeydim. Paylaşımlarımızla forum üyelerine yardımcı olmaya çalıştım ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Bilgi alışverişinde bulunduk. Tufan Abi bize bir büyük olarak bizim yaptığımız yanlışları anlattı. Başta Ertan abi ve Tufan abi olmak üzere tüm forum üyelerinden yanlışımızdan dolayı özür dilerim.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tekrar aramıza hoşgeldiniz..( ki daima aramızda olduğunuza inanıyorum..)Forumumuzdaki ve dışarıdan bizi takip eden özellikle genç arkadaşlarımızın sizlerin bilgi ve görüşlerinden istifade etmeleri adına, onlara örnek olma adına, Sizin gibi değerli kardeşlerime, bu forumun çok ihtiyacı olduğuna inanıyorum..Hep birlikte daha nice güzel muhabbetlere..Hep birlikte daha nice forumlaraaa :alkis:....Herkese Selamlar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..