Jump to content
Masatenisi.org Forum

Şişli, Mecidiyeköy Ve Yakınlarında Masa Tenisi Partneri

yagmur

Recommended Posts

Evet Hüseyin bey haber veririz sizede. Zaten profiloda oynamayı düşünüyoruz ama orası nasıl biryer birara gidip bakmak ta lazım. alan darmış biraz ama ben kendi adıma çok iyi olmadığımdan alanın çok geniş olmamasını dert edeceğimi sanmıyorum.

Hakan bey'in davetini bende üstüme alınıyorum. bir haftasonu gelmek isterim eğer haftasonu da antremanlar devam ediyorsa.

Slm

profilo banada uygundur haber verin bir gün beraber oynayalım alanın geniş veya dar olması konusun da benim de bilgim yok......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mecidiyeköy civarında eğer bir antrenman organize yapılırsa bende katılmak isterim. beyoğlunda ikamet ediyorum ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

mrb

çukurcuma ağa cafe bilardonun alt katında her salı toplanan bir gurubumuz var ama ortam çok yetersiz ginede görmek istersen salı 8 30 da oradayız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba bende yeni kayıt oldum foruma hatta 15 dk ugrastim :D mecidiyekoyde oturuyorum eger buralarda toplanıyorsaniz banada haber verebilirsiniz bende gelebilirim manolkan@hotmail.com adresinden ulabilirseniz daha iyi olur ...

bu aksam profiloya geliyoruz. buyrun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Gürkan,

demek İstanbul'dasın. Eğer yol fazla uzun gelmezse (Mecidiyeköyden 522 ile 30-45 dakika civarı) seni mutlaka bizim salonda ağırlamak isteriz.

.

Meraba hakan bey; Ramazan ayı bittiğinde inşallah geliceğim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mecidiyeköy'de Profilo'da mı oynuyorsunuz acaba? Birkaç defa Profilo'ya gitmiştim. Ortamı oynamaya pek müsait değil.

maalesef mecidiyeköyde ii bir salon yok. en yakın Zeytinburnu veya Bayrampaşa ikiside yakın sayılmaz karşı çok ii hafta sonları gidiyorum

veya cihangir ağa cafe biraz dar ama keyifli perşembe akşamları takılıyoruz uygunsanız buyrun.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..