Jump to content
Masatenisi.org Forum

Şişli, Mecidiyeköy Ve Yakınlarında Masa Tenisi Partneri

yagmur

Recommended Posts

Merhaba,

Avrupa yakasında işin zor, hele orada....

Asya yakası o kadar da uzak değil:

İstanbul veteran table tennis association - www.ivtta.org/

Zinde Spor - www.MasaTenisiSalonu.com

Fenerbahçe Veteranlar - www.fbvtt.org

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Orta seviye diyebiliriz. 95 yılından itibaren aralıklı olarak oynuyorum.

benden iyisinizdir ozaman ama antreman yapmak isterseniz buyrun bigün yapalım. hatırladığım kadarı ile salonu pek iyi değildi ama profiloya yakınsanız orada oynayabiliriz. çeliktepede de ismek'in bir salonu var. orada oturuyorum ama forumda oynayacak kimseyi bulamadığım için gitmedim mekan nasıl biryer bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

benden iyisinizdir ozaman ama antreman yapmak isterseniz buyrun bigün yapalım. hatırladığım kadarı ile salonu pek iyi değildi ama profiloya yakınsanız orada oynayabiliriz. çeliktepede de ismek'in bir salonu var. orada oturuyorum ama forumda oynayacak kimseyi bulamadığım için gitmedim mekan nasıl biryer bilmiyorum.

Teşekküler mesaj attım size

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yağmur hanim ve oktay bey (işcan) ile dün tanışıp birkaç oyun oynama şansımız oldu.

yağmur hanımla birbirimize yakın oynuyoruz çekişmeli maçlar yaptık ama oktay bey ile yaptığımız antreman diyelim artık onun aldığı sayıların toplarını toplamaktan pek oynayamadım :whistle:.

mecidiyeköyde oynuyorsanız, ne sıklıkla oynuyorsunuz? hangi günler ve saatlerde? ben üniversiteye m.köy üzerinden gidiyorum. okul dönüşü saati uyarsa bende size katılmak isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mecidiyeköyde oynuyorsanız, ne sıklıkla oynuyorsunuz? hangi günler ve saatlerde? ben üniversiteye m.köy üzerinden gidiyorum. okul dönüşü saati uyarsa bende size katılmak isterim

daha başlamadık oynamaya ama bir düzen oturttuktan sonra inş haftada 2 gün falan oynayacağız.

saat 7-7,5 civarı oynarız tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende mecidiyeköy civarında 3 Temmuzdan sonra çalışmaya başlayacağım. Zaman ve yer belirtirseniz antremanlara ve maçlara haftada 2-3 gün katılabilirim. aryz64@msn.com

sedat bey aynı şekilde haftada 2 gün iyidir. bizim ofiste bir taşınma durumu söz konusu. o bitsin ben bu işin organizasyonunu üstleneceğim. yağmur hanım ve ben orta klasman sayılırız. sizin durumunuz nedir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar..okmeydanı eğitim araştırma hastanesinde çalışıyorum..iş çıkışlarında yakın civarlarda masatenisi oynayabilmek için epey yer araştırdım önceleri..avrupa yakasında gidilebilecek birkaç yer var fakat bana çok uzak..zamandan tasarruf edip daha fazla antrenman yapmak için yukarıda bahsettiğiniz organizasyondan beni de haberdar ederseniz sevinirim..9 yaşımdan beri kendi çapımda oynuyor iken son 1 yıldır daha profesyonel insanların tiyolarını da alarak antrenman yapıyorum.haftada 1-2 gün yaklaşık 3.5 saat oynuyorum şu aralar..askere gitmeden önceki şu son haftalarımda yakın çevredeki masatenisi severlerle görüşüp antrenman yapmak isterim..seviye konusunda da pek birşey söyleyemeyeceğim..mütevaziyimdir:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hüseyin bey,

bizim salon uzak gibi dursa da 522 otobüsü ile (tek bilet) kolayca gelebilirsiniz. Eğer ev de o güzergah üzerinde ise dönüşler de kolay olur.

Adres : www.MasaTenisiSalonu.com

En azından bir Cuma akşamı bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Hüseyin bey haber veririz sizede. Zaten profiloda oynamayı düşünüyoruz ama orası nasıl biryer birara gidip bakmak ta lazım. alan darmış biraz ama ben kendi adıma çok iyi olmadığımdan alanın çok geniş olmamasını dert edeceğimi sanmıyorum.

Hakan bey'in davetini bende üstüme alınıyorum. bir haftasonu gelmek isterim eğer haftasonu da antremanlar devam ediyorsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu aralar Cumartesi pek talep olmadığı için açmıyoruz. Malum piknik , deniz havası....

Zaten PAzar günleri de turnuvamız oluyor her zaman, çoğunluk hafat içi antrenmanları yeterli diyor ve turnuvaya geliyor.

hakan bey salonunuza gelmiştim ..çok ta beğenmiştim..ilginize de çok teşekkür etmiştim..fakat salonun açık olduğu saatlere baktığımda bana çok uymadığını farkettim..aslında o salonda partner sıkıntısı çekilmeyeceğini de çok net söyleyebiliyorum ama dediğim gibi çalışma zamanları ile ilgili sıkıntılardan dolayı (müsait olduğum günlerde salonun 20.30 gibi geç saatte açılması gibi..ya da rating günü olması gibi)tekrar gelebileceğimi düşünmüyorum..çok teşekkür ederim..masatenisi oynamak için 2 vasıta değiştirerek 1 saat yol gitmek ve üstelik herzaman da partner bulamamak keyifsiz birşey(bu şu an gittiğim salonla alakalı bir durum)..galiba bu arayışıma kendi çapımda çözüm getirmem için biraz daha araştırma yapmam gerekecek..kolay gelsin..selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan bey salonunuza gelmiştim ..çok ta beğenmiştim..ilginize de çok teşekkür etmiştim..fakat salonun açık olduğu saatlere baktığımda bana çok uymadığını farkettim..aslında o salonda partner sıkıntısı çekilmeyeceğini de çok net söyleyebiliyorum ama dediğim gibi çalışma zamanları ile ilgili sıkıntılardan dolayı (müsait olduğum günlerde salonun 20.30 gibi geç saatte açılması gibi..ya da rating günü olması gibi)tekrar gelebileceğimi düşünmüyorum..çok teşekkür ederim..masatenisi oynamak için 2 vasıta değiştirerek 1 saat yol gitmek ve üstelik herzaman da partner bulamamak keyifsiz birşey(bu şu an gittiğim salonla alakalı bir durum)..galiba bu arayışıma kendi çapımda çözüm getirmem için biraz daha araştırma yapmam gerekecek..kolay gelsin..selamlar..

Kusura bakmayın, isimden tanıyamadım.

Maalesef koca İstanbul'da bile oynayacak yer bulmak çok zor. Eskiden Okmeydanında vardı aslında güzel bir salon ama kapandı. Başka da yok zannedersem o taraflarda. Bu yüzden mecburen bazı fedakarlıklar yapmak zorundasınız (ya işten erken çıkacaksınız veya eve geç gideceksiniz gibi...)

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hüseyin bey bu hafta geçsinde sizinle bir akşam maç yaparız profiloda.

Sizde benim gibi düsünüyorsunuz, Sevdiğimiz bir spor ama vakitsizlikten dolayı iş çıkışı çok uzak yerlere gidilemiyor. çünkü birde dönüşü söz konusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

mecidiyeköy civarında eğer bir antrenman organize yapılırsa bende katılmak isterim. beyoğlunda ikamet ediyorum ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

Merhaba Gürkan,

demek İstanbul'dasın. Eğer yol fazla uzun gelmezse (Mecidiyeköyden 522 ile 30-45 dakika civarı) seni mutlaka bizim salonda ağırlamak isteriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..