Jump to content
Masatenisi.org Forum

Boostlamak

Hürkan

Recommended Posts

Arkadaşlar bu bilgi seviyesinde kalmanız daha hayırlı olur sanırım. ( Legallik , para , zaman vb. açılardan ). Zira boostlamak yasak artık. Siz doğru ekipmanla ve düzenli antrenmanla bunlara ihtiyaç duymazsınız. Buna konsantre olun derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gaz vermek gibi dusun. Aslansin kaplansin sen o topu cekersin o topu dograrsin, yuru beeeaa. Gibi...

Ama bunu laf ile degil sungere surulen bir yag ile yapiyorlar. Bu yag zor uctugundan etkisi 3 hafta 3 ay arasinda suruyor. Sonra tekrar yag suruyorsun. Olay bu...

Sonucta bu olay illegal ama ama enez cihazlari tespit edemiyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir boost mağduru anlatıyor... (keşke tanınmasın diye başına kese kağıdı geçirilmiş smiley olsaydı onu koyardım buraya :D )

Daha önce de konusu geçmişti burada da yazayım dedim

Boostlama işlemi için bir kaç alternatif var (süreceğiniz madde açsından)

Ben içinde parrafin yağı içerdiği ve bulması çok kolay olduğu için bebe yağı sürdüm lastiğin sünger kısmına

Boostlama işlemi sayesinde sünger yumuşadı ve hızı hissi kesinlikle arttı oynaması ayrı bir zevkli hale geldi

Ancaaak malesef bu işlem lastiğin ömrünü kısaltıyor hele ki malzemeyi fazla sürerseniz lastik mahvoluyor bırakın spinlerin gitmesini şutlarda bloklarda bile zorlanıyorsunuz ölüyor yani lastik (yazık oldu 05 fx ime :oop: )

Ayrıca böyle bir işlemden geçen lastiği ikinci el piyasasına sokamazsınız hem lastiğin ömrü baya bir kısalmış oluyor hem de yağı sürdükten sonra lastiğin bombeleşen şeklini gören kimse almaz lastiği

O yüzden ben de bir mağdur olarak lastiği hızlandıracam uçacak falan gibi maceralar girmenin doğru olmadığını onun yerine raketiniz yavaş kalıyorsa kombinasyonunuzu ve kendinizi hızlandırmanızı tavsiye ederim

Yoksa benim gibi aha böyle olursunuz :frust:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..