Jump to content
Masatenisi.org Forum

Merak...

Hürkan

Recommended Posts

Stiga Roseword NTC 7

Tenegery 64 (Backhand)

Hurriance 3 Neo (Forehand)

Nasıl Bir kombinasyon olur forehand-backhand spinleri iyi gidermi hızı kontrolü nasıl olur açıklarsanız sevinirim.Backhandde t64 ü tercih etmemin nedeni neredeyse tüm çinli yıldızlar bhde 64 le oynuyorlar demekki bi bildikleri var.Hurrianceyi ise çoğu oyuncu fhde kullanıyor ve maçlarda hızlı gibi geldi oyüzden seçtim.Spinli oynarım.Kısa gelirse kısa bırakırım.Ma Longa benziyo stilim.Şimdi için istemiyorum raketi.İleriki 2-3 sene için düşünüyorum.Merak ettim açıkcası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 yaşındasın tekniğini oturtman lazım, bu kombinasyon tekniği tamamen oturmuş oyununa hız üstüne hız katmak zorunda olan profesyonel oyuncular tarafından kullanılır anca

O yüzden önce tekniğini oturt şimdi oyunun yavaş gibi gelebilir sana önemli değil önemli olan temel hareketleri güzel bir şekilde öğrenmen

Böyle bir raketle bileğin dahi zedelenir tahta baya ağır çünkü

İleride inşallah iyi bir oyuncu olursun izlemek isteriz seni :thup:

Ama şimdi insanın başına ne gelirse meraktan gelir misali bu meraktan sana anca zarar gelir dostum uzak dur :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..