Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dandoy

MerterGüvenç

Recommended Posts

Forumun arama motoruna dandoy yazarsanız gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Arada ufak tefek sıkıntı yaşayanlar olsa da yaklaşık 1000 euro değerinde bir alışveriş yapmışımdır ordan bugüne kadar ve hiçbirisinde en ufak bir gecikme ya da sorun yaşamadım. Sorun yaşayanlar da istisnadır, çözüme kavuşmuştur sonunda. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dandoy Çağan'ın da dediği gibi güvenilir bir site olduğunu söyleyebilirim bende. Yaptığım 3 alışverişte de kargo ödeme ürün kalitesi ile ilgili sorun yaşamadım. Bu alışverişlerin hepsini son 1 ayda yapmış olduğumdan Dandoy'un son zamanlarda hızlandığını söyleyebilirim. Zira 3 alışverişimde toplamda 4-5 gün gibi sürelerde elime ulaştı. Burda şunu belirteyim ki bütün siparişlerimi internetten "tracking number" la takip ederek ( Dandoy veriyor bu numarayı siparişten bir-iki gün sonra ) ve telefonla sorgulayarak PTT şubesinden kendim gidip teslim aldım. Eve gelmesi ne kadar sürer bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..